Sports
Citi sporta veidi

Zināms, pret ko Latvijas florbola izlase spēlēs pasaules čempionātā Prāgā0

foto: LFS

Latvijas vīriešu izlase florbolā šī gada pasaules čempionātā, kas norisināsies Prāgā, apakšgrupas turnīrā tiksies ar Šveices, Čehijas un Vācijas izlasēm, noskaidrojās ceturtdien notikušajā izlozē.

Latvijas izlase pirms izlozes bija otrajā grozā, no pirmā – spēcīgākā – groza pretim dabūjot Šveici un Čehiju, bet no otrā groza Vāciju.

Pasaules čempionātā Latvija spēlēs A apakšgrupā, kamēr B apakšgrupā iekļuva Zviedrija, Somija, Dānija un Norvēģija. Vēl C apakšgrupā spēlēs Polija, Igaunija, Taizeme un Austrālija, bet D apakšgrupā iekļuva Slovākija, Kanāda, Japāna un Singapūra.

Šveices izlase aizpērn Rīgā notikušajā pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļas, kamēr Čehija palika ceturtajā vietā. Tikmēr Vācija ieņēma septīto vietu, bet Latvijas izlase savās mājās notikušajā turnīrā nospēlēja neveiksmīgi un ieņēma desmito pozīciju.

Latvijas un Šveices izlases februāra sākumā savā starpā tikās arī pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā Valmierā, mājiniekiem zaudējot ar rezultātu 4:9. Tiesa, tobrīd abas izlases jau bija garantējušas ceļazīmes uz finālturnīru.

Šveices izlase planētas meistarsacīkstēs pie godalgām tikusi septiņas reizes, tostarp 1998.gadā izcīnot sudraba medaļas, bet vēl sešas reizes esot trešajā vietā.

Saistītie raksti

Latvija pasaules čempionāta finālturnīros piedalījusies desmit reizes, tostarp iepriekšējās deviņas pēc kārtas, četras reizes paliekot uzreiz aiz lielā četrinieka – piektajā vietā. Aizpērn savā laukumā gan Latvijai turnīrs izvērtās ļoti neveiksmīgs, samierinoties ar desmito vietu.

Pasaules čempionāta finālturnīrs Prāgā norisināsies no 1. līdz 9.decembrim. Turnīra galvenā halle būs 17 000 līdzjutējus uzņemt spējīgā “O2 Arena”.

LA.lv