Kokteilis
Ceļo

Zinātnes centrs AHHAA jau atkal ceļos pa Latviju! 16

Publicitātes foto

No 20. līdz 26. aprīlim zinātnes centrs AHHAA dosies ikgadējā turnejā pa Latvijas pilsētām.

Ceļojošā izstāde “Zinātne uz riteņiem” un jautrā, izglītojošā AHHAA programma jau atkal būs kopā ar jums! Interaktīvi eksponāti, darbnīcas un zinātnes teātri, kā arī spēles ar balvām – to visu varēsiet piedzīvot jau nākamajā nedēļā, un nebūs nepieciešams doties uz Igauniju, lai to visu redzētu savām acīm. Šogad AHHAA komanda par savu galamērķi ir izvēlējusies Rēzekni, Daugavpili, Jelgavu un Rīgu.

Ko tad AHHAA darbinieki šoreiz būs paņēmuši sev līdzi? Daļa no līdzpaņemtajiem eksponātiem būs mūsu apmeklētāju jau iemīļotie, klasiskie eksponāti. Piemēram,”Zibens burkā” jeb elektriskā izlāde, noslēpumainie “Lāzeru atspulgi”, kurus pats varēsi arī pagriezt, gaisā planējošā “Bernulli bumba” un, protams, arī šī projekta simbols – robots Oskars. Pārējie eksponāti būs saistīti ar gaidāmo izstādi “Ahhaa, īpaši slepeni!” un kriminālistikas, spiegu un detektīvu tematiku. Piemēram, jums tiks dota iespēja pielaikot nakts redzamības ierīci, uzrakstīt slepenu ziņojumu un piedalīties noslēpumaina nozieguma atklāšanā.

Darbnīcās apmeklētājiem tiks sniegta iespēja uzbūvēt spiegu telefonu īpaši slepenām sarunām ar draugiem, iejusties tiesu medicīnas eksperta un nozieguma vietas izmeklētāja ādā. Bet uz skatuves jūs sagaidīs jau iecienītie eksperimenti ar gāzēm un uguni, kuros varēsiet arī paši piedalīties! Svarīgi atcerēties, ka programma ir bez maksas visa vecuma apmeklētājiem un ir atvērta kā skolēnu grupām, tā arī bērniem, mammām un tētiem, vecmāmiņām un vectētiņiem!

Galerijas nosaukums

Rēzeknē pasākums norisināsies 20. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 20.00 Nacionālo biedrību kultūras namā.

Daugavpilī viesosimies 22. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 20.00 bērnu klubā “ChuCha-ChaCha”.

24. aprīlī AHHAA dosies uz Jelgavu, aicinām uz Zemgales reģiona kompetenču attīstības centru.

25. un 26. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 20.00 AHHAA viesosies Rīgā, LIDO atpūtas centrā Krasta ielā.

Vairāk info: Ahhaa notikumu kalendārs LatvijāАHHАА māja lapa 

Papildu informācija

Zinātnes centrs AHHAA, Julija Barsukova
Tālr.: +372 5828 3041
E-pasts: julia.barsukova@ahhaa.ee

LA.lv