×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
20. oktobris, 2016
Drukāt

Egils Līcītis: Zinātnieki atklāja – valsts tiek slikti pārvaldīta (15)

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

Tiesībsargs secinājis – Latvija grimst nabadzībā. Iedzīvotāji Latviju atrod zemāk attīstīto valstu ailēs visās jomās. Izņemot korupcijas nozari. Pēdējās atklāsmes liecina, ka dzīvojam un esam dzīvojuši šausmīgas smirdoņas epohā un netīro dūkņu valstībā. Starptautiski mūs ierindojuši starp vājajiem punktiem, kurus Krievija ar kangaru izpalīdzēšanu grib iestartēt savu interešu zonā. Jākonstatē, ka valsts tiek slikti pārvaldīta. Ļoti slikti. To nesaku es, bet vēlētāju masas. Uzņēmēji, mediķi, skolotāji, ikviens domājošs cilvēks, un pat Latvijā mītošās baktērijas pievienotos kopējam vērtējumam, ja vien prastu paust viedokli.

Kas par to atbildīgs? Nu kā. Jūs taču zināt famīlijas vārdus prezidentam, premjeram, un no kurienes viņi cēlušies. Atcerieties, kura partija bija valdošā astoņus gadus un kuras tecēja līdzi. Pēc ģīmjiem pazīstat partiju priekšniecību. Spriežot pēc politiķu kopienas iekšējo attiecību karstuma, dēvējamu par trakonama vai pekles dekāniem.

Kas pretdarbojas pagrimumam, domā par uzlabojumiem? Agrāk vara vismaz solīja uzcelt darbaļaudīm paradīzi, tagad Latvijā ilgas politiskās dzīves pamats ir darīt pēc iespējas mazāk, tāpēc varai ne silts, ne auksts par notiekošo. TV vakara ziņās attēloto tā saukto varas struktūru koncertdarbību skatītāji uztver kā āzēšanās pārraidi no izklaidējošas iestādes un izslēdz teļļuku, kad “cirks tur, augšā”, apnicis. Šķiet, pārdabiskā veidā Latviju valda dzīvas radības ne no valsts pamatiedzīvotājiem, bet Centaura alfas atnācējiem piederīgie, Roz­velas katastrofā izdzīvojušie. Vietējiem pašiem jādomā, kur atelsties skābekli, lai izvairītos no paaugstinātas radiācijas, sabiezējušas tvana gāzes atmosfēras, piemērotas tikai kosmosa viesu elpošanai.

Bet ir jaunatklājums. Zinātņu akadēmijas dabas zinātnieki detalizēti izpētījuši savstarpējos cīniņos bojāgājušiem politiķiem novilktās ādas, skeletus un citas sastāvdaļas. Tas, ka parasta cilvēka organisms par 65% sastāv no ūdens, kamēr politiķim antropoīdam mērskaitlis ir virs 80%, nav jaunums nevienam biologam uz Zemes. Kas darīja uzmanīgus tieši mūsu LZA pētniekus, Spārīša cilvēkus? Neparastā, ārkārtīgi lielā alumīnija koncentrācija Latvijas politiķu kaulos, īpaši mugurkaulāja rajonā, kāpostu saturs galvaskausa velvēs un sēra piesmaka ņemtajos paraugos. Tās ir sevišķas īpašības! Kur citiem dzelzs, kalcijs, mangāns, fosfors, tur mūsējiem daudz alumīnija. Viņi ir locīgi! Laboratorijas apmeklētāji skolēni prašņāja mācītos vīrus – kur paurī gadījās kāposti? Skolotājas bija izbrīnījušās – kāpēc viņiem tik mazi instrumenti? Zinātnieki atteica – tāpēc, ka kāpostgalvas, bet uz otro jautājumu neatbildēja. Inčīgi, ka neparastā pamatelementu ķīmija identa visiem izpētītajiem “kukaiņiem” neatkarīgi no partijiskā strāvojuma un piederības.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Es gan tā neteiktu Atbildēt

  Mēs pat regulāri nosakām kārtējo valsts attīstības virzienu! Skat.Dombrovskis”Ekonomikas izaugsmei nepieciešams definēt valsts attīstības virzienu”,Diena.lv,26.10.2016. “Mēs ejam Ziemeļvalstu attīstības virzienā.Mēs esam piederīgi šim reģionam,šim sabiedrības modelim un šai demokrātijai.Mēs ejam turp,kur jaunie,stiprie un bagātie pelna un maksā nodokļus,bet vecie,vājie un maznodrošinātie jūtas pasargāti un droši par rītdienu,sacīja Ivars Godmanis vēl tikai pirms deviņiem gadiem-2007.gada 31.decembrī uzrunā tautai.

  • ahahahahaha…..to teica Ivis un nospēra maznodrošinātajiem, vājākiem un vecākiem viņu pensiju uzkrājumus …..lai glābtu parexu 😀 Un VĀJIE, VECIE UN MAZNODROŠINĀTIE jūtas pagalam pasargāti no BAGĀTO, AMATPERSONU UN VALDĪBU puses :D. Ivara vārdi ir laikam piepildījušies 🙂

 2. Valdība jau no tautas-,ne labāka,ne sliktāka-nav jau mums ne naftas ,ne gāzes,ne zelta.Cik paši gudri-tik arī valdība.No debesīm nekas nekrīt-izņemot sniegu,lietu.Bet izpriecas vajag-par tautu ,valdību,televizīju-reizēm apnīk gan-it sevišķi pirms vēlēšanām-labi ka tiem aparātiem ir izslēgšanas pogas.

 3. KAUT KAS JAU IR JĀDARA. GANDRĪZ SĀK IZSKATĪTIES PĒC APZINĀTAS KAITNIECĪBAS PRET LATVIJAS CILVĒKIEM. NEVAR TAČU BŪT, KA POLITIĶI, VALDĪBAS NESAJĒDZ, KO VIŅI DARA. SAPRAST VARĒTU, JA VISI STIGTU NABADZĪBĀ. BET TĀ TAČU NAV. POLITIĶU LABKLĀJĪBA AUG GRIEZDAMĀS, TIKPAT STRAUJOS TEMPOS, KĀ VAIROJAS SKOLOTĀJU, MEDIĶU, PENSIONĀRU, INVALĪDU, ĢIMEŅU UN VĒL PUSES LATVIJAS STRĀDĀJOŠO NABADZĪBA. KO TAS NOZĪMĒ. SLIKTI PĀRVALDĪTU VALSTI. TAD IR JĀATSTĀJ TIE KRĒSLI JO ĀTRĀK, JO LABĀK.

 4. Tas viss tiek darīts apzināti. No Godmaņa … Šķēles … līdz mūsdienām. Vai tik tiešām mūsu 100 gudrās galvas ir tik dumjas? (par sevi viņi māk parūpēties … vai ne?)…

 5. jāretina Saeimas deputātu skaits, jāprasa atbildība par nekā nedarīšanu no visiem deputātiem vienlaicīgi.Citādi jau galīgi bez kauns palikuši,visu vasaru nobumbulēja,neko nedarot,tagad brīnās ka esam tur kur esam.

 6. Tur nevajag zinatnieku secinajumus , visi redz , kadi idioti sez Saema un LV strauji grimst .

 7. Kāds pārsteigums!Valsts tiek slikti pārvaldīta.Kas to būtu domājis???Un kur tad veiksmes stāsta pasaciņa?

 8. Vai nu tādam atklājumam zinātnieki vajadzīgi? Nezināt varētu kurlais, aklais, vai arī simts gudrie…

 9. Andris no kriminalas Kraslavas Atbildēt

  Ko tu cilvecin, vispar vari teikt par musu gruto dzivi, ja nav absoluti nekadas kartibas pat LR VP, LR VP IDB un LR generalprokuratura, kuri loti dedzigi un ar lielu prieka un laimes sajutu, piesedz savus darbiniekus=patvalniekus, Kraslavas rajona korumpetaja Greizo Spogulu Karalvalsti. Cik ilgi var piesegt un aizstavet Dagdas un Kraslavas nekaunigos policistus, kuri ilgus gadus kroplo manas gimenes dzivi, taisot dazadas nepamatotas apsudzibas gan man personigi, gan manai garigi slimajai sievai un musu milajam delam, kurs vispar neko pretlikumigu nebija darijis 2008. gada. Tacu, ne, vajadzeja Sist pa manu vajako vietu-musu milo un godigo delu, uztaisot vinam Absoluti ne par ko Sodamibu. Ka jau simtam reizu esmu teicis, ka visu so Avanturu un Aferu, 2008. gada 10. julija ap 10.00 no rita, nevis ap 13.05 diena, uztaisija vietejais Andelu iedzivotajs un policists, Arvids Vedla. Pilnigi dabiski, ka musu ”varenajiem specialistiem” , no LR VP, LR VP IDB un LR Generalprokuraturas vispar neko nevar pieradit un ieskaidrot, jo vini visi-redz tikai to, ko grib redzet, dzird tikai to, ko grib dzirdet un zina tikai to, ko nemaz negrib zinat, lai gan vajadzetu zinat to, ka Kraslavas rajons ir parverties par Visbistamako rajonu Latvijas pastavesanas vesture, kura Visrupjaka veida tiek ignoretas Cilvektiesibas. De Facto!!! Atklati sakot, seit, saja ar korumpantiem un padomju laika apmacitajiem specdienestu darbiniekiem pilnaja Kraslavas rajona Avanturistu Imperija, ja ”izskata” manas gimenes , speciali safabricetos Murmulejumus, netiek ieverots Absoluti neviens LR likums. De Facto!!! Paldies Dievam, ka mans milais un nevainigais dels sastapa sava dzive, loti sirsnigu un godigu cilveku, advokatu-Egonu Rusanova kungu, ne tadi, ka Kraslavas rajona korumtetie policisti, prokurori un tiesnesi. Sis milais kungs, Egons Rusanovs ar savu lielisko komandu, iesniedza, 2015. gada julija beigas, LR AT vajadzigos dokumentus, lai mans dels tiktu attaisnots. LR AT ”nestiepa gumiju”, bet gan rikojas loti atri un loti profesionali, proti, tiesas sede notika jau, 2015. gada 15. oktobri, kura visas apsudzibas pret mums tika nonemtas-sis murgojums Nr. 11240029208, kuru sacereja Arvids Vedla ar saviem patvalniekiem, Dagdas policijas iecirkni, 2008. gada 10. julija ap 10.00 no rita, bija burtiskii sagrauts!!! Lietu nosutija jaunai izskatisanai uz Kraslavas rajona tiesu, bet es jau laicigi sapratu un zinaju, ka rezultats prieks mums bus negativs, jo saja Banditiskaja Kraslavas rajona Greizo Spogulu Karalvalsti, tadus, ka es, loti nicina, kuri uzdrosinas specigi kritizet sos blezus un avanturistus, jo nelauju viniem nodarboties ar atklatu un nekaunigu patvalu musu valsti!!! De Facto!!!

 10. Nav ko ņirgt! Latvieši ir kāpostgalvas un nav gatavi valsti veidot! Tas taču zirgam ir skaidrs, Jānāk atkal kādam latviešus pārvaldīt, jo paši viens otru tikai bendē.

 11. Es to sen zināju!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Kurš viņu vilks?

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pagaidām nav komentējis, vai gatavojas atkārtoti kandidēt uz amatu, tomēr šobrīd politiskais noskaņojums viņam nav labvēlīgs. Neviena no partijām nav paudusi pārliecinošu atbalstu Vējoņa kandidatūrai, un teju vienīgā prezidenta cerība ir Zaļo un zemnieku savienība, taču ar šīm balsīm var izrādīties par maz.

Kuru no šiem jūs gribētu par Valsts prezidentu?
Draugiem Facebook Twitter Google+