×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
18. marts, 2012
Drukāt

Zinātnieki saņems Daugavpils Universitātes gada balvu

duu

Daugavpils Universitāte 19.martā pasniegs gada balvu zinātnē par izciliem sasniegumiem un studentu padomes gada balvu labākajiem studentiem un mācībspēkiem, aģentūrai BNS pavēstīja universitātes mārketinga direktors Jānis Kudiņš.

Šogad gada balva zinātnē humanitāro, sociālo un izglītības zinātņu grupā par nozīmīgiem pētījumiem Latgales tēlotājmākslas un arhitektūras mantojuma apzināšanā tiks pasniegta asociētajai profesorei Valentīnai Liepai, savukārt dabaszinātņu, matemātikas un inženierzinātņu grupā par izciliem sasniegumiem funkcionālu nanostrukturālu materiālu pētniecības un hologrāfijas tehnoloģiju attīstībā Daugavpils Universitātē to saņems vadošais pētnieks Vjačeslavs Gerbreders.

Gada balvu jaunajam zinātniekam humanitāro, sociālo un izglītības zinātņu grupā par latgaliešu valodas un Latgales kultūras pētīšanu un popularizēšanu saņems docents Valentīns Lukaševičs, savukārt dabaszinātņu, matemātikas un inženierzinātņu grupā par izciliem sasniegumiem funkcionālu nanostrukturālu materiālu pētniecības un hologrāfijas tehnoloģiju attīstībā Daugavpils Universitātē to saņems pētnieks Ēriks Sļedevskis.

Savukārt studentu padomes gada balvas saņēmēji tiks noskaidroti tikai svinīgā pasākuma laikā. Balva tiek pasniegta nominācijās “Gada students”, “Gada mācībspēks”, “Gada struktūrvienība”, “Gada sasniegums”, “Gada darbinieks” un “Gada labvēlis”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+