Mobilā versija
Brīdinājums +20.4°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
8. decembris, 2014
Drukāt

Zinātniski fakti par to, kas mūsu dzīvē notiek 30 gadu vecumā

1. Dekādes sākumu un beigas iezīmē nopietnas pārmaiņas dzīvē

1no5
skirsanas-paris-strids
Foto © lassedesignen – Fotolia.com

Popkultūrā 30 gadu sliekšņa sasniegšana visbiežāk dēvēta par dzīves labākajiem un piesātinātākajiem gadiem, kad varam baudīt finansiālu neatkarību, beidzoties divdesmitgadnieku vecumam raksturīgajam naudas trūkumam un vēl nesākoties pusmūža krīzei un dzīves pārmaiņām, ko šis vecums paredz.

Tomēr kas par šo vecumu sakāms zinātniekiem? Kā ir ar bioloģiskā pulksteņa tikšķēšanu, pārmaiņām mūsu personībās un profesionāliem izaicinājumiem? Šai sakarā “Huffington Post” piedāvā zinātniskus faktus par 30 gadu vecumu un interesantākajiem notikumiem mūsu dzīvēs šajā dekādē.

Ja tu nolemsi pārcelties uz citu pilsētu, kardināli mainīt darbu, noskriet maratonu vai pārtraukt attiecības ar mīļoto, visticamāk, tas notiks 20 gadu beigās vai 30 gadu sākumā.

Tā iemesls, kā apgalvo zinātnieki, ir mūsu dzīves “audits”, ko veicam, sasniedzot jauno dekādi un izvērtējot to, kas dzīvē paveikts līdz šim un cik laimīgi jūtamies.

Jāpiebilst, ka šādi notikumi parasti raksturīgi vecumam, kas beidzas ar “9” – 29, 39, 49 gados utt., teic eksperti.

  1. Dekādes sākumu un beigas iezīmē nopietnas pārmaiņas dzīvē
  2. Kas notiek ar seksuālo dzīvi
  3. Pārmaiņas karjerā un profesionālie izaicinājumi
  4. Vai un kā mainīsies tavs raksturs?
  5. Kad gaidāma krīze?

Pievienot komentāru

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta!Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+