×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
3. septembris, 2013
Drukāt

Zinību dienā 12 jauniešus soda par dzeršanu

LETALETA

Zinību dienā par smēķēšanu neatļautā vietā policija sodījusi 22 nepilngadīgos, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts policijas pārstāve Lita Juberte.

 

Savukārt 12 nepilngadīgie sodīti par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā. Konstatēti arī divi gadījumi, kad nepilngadīgie lietojuši narkotiskās vielas.

LETA vēsta, ka vairākiem alkohola reibumā esošiem jauniešiem vakar bija nepieciešama Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzība.

Mediķi devušies pārbaudīt veselības stāvokli diviem nepilngadīgajiem – 15 un 14 gadus veciem jauniešiem. Abi bijuši vieglā alkohola reibumā, tāpēc atstāti policijas darbinieku uzraudzībā.

Palīdzība sniegta arī kādai 14 gadus vecai meitenei, kura alkohola reibumā sadzīves apstākļos guva galvas traumu. Visi minētie izsaukumi saņemti Rīgas reģionā.

Juberte BNS norādīja, ka kopumā vērtējot 2.septembris jeb jaunā mācību gada sākums ir aizvadīts salīdzinoši mierīgi. “Protams, redzams, ka bijuši atsevišķi pārkāpumi – alkohola lietošana, arī divi narkotiku lietošanas gadījumi, taču šis gads nav būtiski atšķīries no iepriekšējiem,” BNS sacīja policijas pārstāve.

Vispārizglītojošās skolas Latvijā apmeklē ap 200 tūkstošiem bērnu. Precīzi dati par skolēnu skaitu šajā mācību gadā tiks apkopoti līdz 13.septembrim.

Jau ziņots, ka arī iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (Reformu partija) otrdienas rītā intervijā LNT vērtēja, ka pirmā skolas diena visā Latvijā ir aizvadīta samērā mierīgi.

“Nav būtiskas atšķirības no ikdienas. Kopumā pirmais septembris visā valstī aizvadīts samērā mierīgi,” sacīja Kozlovskis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+