×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
4. septembris, 2017
Drukāt

Zinību dienā brauc dzērumā: Inčukalnā policisti aiztur vietējās saimniecības darbinieku (1)

Foto LETAFoto LETA

Zinību dienas pēcpusdienā Inčukalna policijā atskanējis telefona zvans par kādu vīru, kurš, iespējams, pār mēru “sasvinējies”, vizinājies pa pilsētiņu turpat pārsimts metru attālumā no iecirkņa. Saņemtas ziņas, ka šis autovadītājs devies uz šosejas pusi, un policijas darbinieki atradās turpat blakus un sagaidījuši autovadītāju, vēstīja raidījums “Degpunktā”.

Policisti lūguši šoferi apstāties, un drīz vien viņu priekšā jau stāvējis acīmredzami apreibis kungs, kurš atzinis, ka strādā pie viena no vietējiem lauksaimniekiem. Izrādās, ka šai saimniecībai par braukšanu bez vadītāja apliecības šā gada laikā jau atkārtoti ir atņemts traktors, tāpat kāds darbinieks ar tai piederošo “Volkswagen Tiguan” reibumā ir izraisījis avāriju.

Likumsargi neslēpj, ka pārkāpējiem iepriekš atņemtie transporta līdzekļi ir jau izpirkti no policijas stāvlaukuma, tādēļ nevar zināt, vai šī bija pēdējā policistu un šīs saimniecības ļaužu tikšanās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Viens Likums un viena Taisnība VISIEM! Atbildēt

  > lv–vīzes administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =========

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C_E_N_Z_Ū_R_A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+