×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
2. septembris, 2014
Drukāt

Zinību dienā slimnīcā stiprā alkohola reibumā nogādāti seši pusaudži

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi aizvadītajā diennaktī slimnīcā nogādājuši sešus pusaudžus vecumā no 13 līdz 17 gadiem, kas bijuši stiprā alkohola reibumā, pastāstīja NMPD sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vītola.

Četri no tiem bijuši Rīgas reģionā, starp kuriem divi atradušies Rīgā. Savukārt 13 gadus veca meitene stiprā alkohola reibumā slimnīcā nogādāta Latgales reģionā. Kā pastāstīja Vītola, pusaudze atradusies uz ielas stiprā alkoholiskā reibuma dēļ, nespējot pati pārvietoties. Meitene bija guvusi galvas traumu.

Kurzemē policijas darbinieki mediķiem nodevuši pamatīgi iereibušu 16 gadus vecu jaunieti, kurš ar alkohola radītiem uzvedības traucējumiem nogādāts slimnīcā.

Stāvoklis visiem pusaudžiem ir bijis stabils.

Vītola norādīja, ka kopumā jaunā mācību gada sākums valsts galvaspilsētā ir aizvadīts salīdzinoši mierīgi bez smagām traumām un smagiem negadījumiem. Dienas pirmajā daļā mediķi saņēma tikai trīs izsaukumus, kas bijuši saistīti ar samaņas traucējumiem pasākumos. Vītola sacīja, ka nevienai ģībšanas epizodei nav bijušas nopietnas sekas.

Visi pasākumi ir aizvadīti veiksmīgi, un mediķi nav saņēmuši izsaukumus par smagiem gadījumiem saistībā ar Zinību dienas svinībām arī visa vakara laikā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+