Kultūra
Teātris un kino

Zinību dienā zaķēni Pauks un Šmauks darīs nedarbus LNB0

Publicitātes foto

1.septembris tradicionāli vienmēr bijusi Zinību diena, kuru vecāki grib pavadīt kopā ar saviem bērniem. Šogad to padarīt īpašu un neaizmirstamu palīdzēs Latvijas Nacionālā bibliotēka un Operetes teātris, kas piedāvā muzikālu piedzīvojumu kopā ar Pauku un Šmauku, informē Operetes teātris.

Pasākuma pirmajā daļā apmeklētāji varēs doties bērnu ekspresī pa bibliotēku, atklāt bērnu dzejas kabīnīti, paciemoties virtuālajā video tūrē pa Getliņu poligonu un PET Baltijas pudeļu pārstrādes rūpnīcu, uzzināt kā top garda maizīte, salikt Latvijā tapušās puzzles, saņemt bezmaksas konsultāciju pie profesionāla psihologa, mācīties draudzēties un kontrolēt savas dusmas, kā arī piedalīties citās jautrās aktivitātēs un rotaļās.

Pasākuma otrā daļā, kas sāksies plkst. 18, visi aicināti uz muzikāli izklaidējošu izrādi bērniem “Paukojam un Šmaukojam”. Galveno varoņu: Pauka un Šmauka neparastie piedzīvojumi atkal un atkal apliecinās, ka dzīve ir pārsteigumu pilna un ka galvenā vērtība šajā dzīvē ir laba sirds.

Izrādi kuplina visu iemīļoti Arvīda Žilinska bērnu hiti- dziesmas, un Operetes teātra solisti: Valērija Koļago – Pauks, Laura Purena – Šmauks, Mārcis Maņjakovs vai Arturs Mangulis, Emīls Kivlenieks, Kārlis Rūtentāls, Anastasija Dolgoņenko, Sabīne Krilova, Emīls Klaužs, Tatjana Kopača, Artūrs Zvirbulis, Vjačeslavs Aleksejevs, Ansis Bētiņš. Izrādēs piedalās arī “Zaķu orķestris” – džeza pianists Madars Kalniņš un operetes instrumentālā grupa.

LA.lv