Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Ziņo par viltus spridzekli Ķekavas putnu fabrikā; ļaundaris aizturēts

kekavas_putnu_fabrika2

Valsts policija šodien aizturējusi kādu personu par viltus spridzināšanas draudiem AS “Putnu fabrika Ķekava”, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina.

Šodien aizturētā persona bija izplatījusi informāciju par fabrikā ievietotu spridzekli. Policija fabriku pārmeklēja, taču aizdomīgus priekšmetus neatrada.

Jau ziņots, ka saistībā ar informāciju par iespējamu spridzekli AS “Putnu fabrika Ķekava” (“Ķekava”) ražotnes ēkā šodien no uzņēmuma evakuēti visi darbinieki un uz laiku tika apturēts ražotnes darbs, informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andriuss Pranckevičus.

“Darbs tika apturēts, lai Valsts policija un atbildīgie drošības dienesti veiktu nepieciešamās pārbaudes. Tika apsekota administratīvā ēka, kautuve un pārējā ražotnes teritorija, bet nekādi drošības pārkāpumi pārbaužu laikā netika konstatēti,” sacīja Pranckevičus.

Viņš arī norādīja, ka ap plkst.17 ražotne pakāpeniski atsāka darbu ierastajā režīmā.

“Ņemot vērā neparedzētos apstākļus, iespējama īslaicīga kavēšanās atsevišķu produktu piegādē, tādēļ aicinām sadarbības partnerus būt saprotošiem,” sacīja uzņēmuma vadītājs.

Jau vēstīts, ka Lietuvas holdings “Linas Agro Group” 2013.gada vasarā parakstījis vienošanos ar privātpersonām un juridiskām personām par 96,53% “Ķekavas”, 100% SIA “Broileks”, 100% SIA “Cerova” un 100% SIA “Lielzeltiņi” akciju un daļu iegādi.

Holdingkompānijā “Linas Agro Group” iekļauti 28 Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Dānijas uzņēmumi. Holdinga kontrolpaketes īpašnieki ir Dānijas lauksaimniecības sektora kompānija “Akola”.
“Linas Agro Group” sastāvā Latvijā darbojas SIA “Linas Agro”, SIA “Lielzeltiņi”, SIA “Cerova”, SIA “Broileks”, AS “Putnu Fabrika Ķekava”, SIA “Dotnuvos projektai”, SIA “PFK Trader”, SIA “Linas Agro Graudu centrs” un SIA “Erfolg Group”.

Kopš 2010.gada “Linas Agro Group” iekļauta NASDAQ OMX Viļņas biržā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+