Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
12. aprīlis, 2016
Drukāt

“Zinu, ka nesmuki izskatās” (5)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijas vēstniece Krievijā Astra Kurme

Latvijas vēstniece Krievijā Astra Kurme pērn guvusi ienākumus 1916 eiro apmērā no īpašuma izīrēšanas ārvalstu komersanta “Aeroflot-Russian Airlines” pārstāvniecībai Rīgā, liecina viņas valsts amatpersonas deklarācija par 2015. gadu, kas iesniegta Valsts ieņēmumu dienestā.

Skaidrojot īpašuma izīrēšanu, vēstniece atzina, ka viņai kopā ar vīru kopīpašumā ir dzīvoklis, kuru vēlējās pārdot, taču tas neesot izdevies. “Mēs caur [nekustamo īpašumu kompāniju] “Latio” to izīrējām. Zinu, ka nesmuki izskatās, bet to uzzinājām tikai tad, kad viņi jau bija atraduši īrētāju,” viņa piebilda.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Tad, kad Astra Kurme pārbrauks mājās, tad FSB būs kursā par katru viņas pateikto vārdu šajā dzīvoklī.
    Kaut iespējams jau tagad ir…

  2. Neko citu no viņas arī nevarēja gaidīt,JO vēstniekus jau izvēlas pati Krievija sev no itkā Latvijas,KO viņa ir darījusi Latvijas labā? Vai kā Vešņaks viņa vazājas ar ЦУ pa Krievijas dumu?Vai kaut reizi atspēko melus par Latviju Krievijas mēdijos? Drīzāk metas ceļos ar piedošanu par Dombravas teikto!

  3. kad nav ko rakstīt Atbildēt

    Vcilvēks izīrē īpašumu nu un?

  4. a kas tur tik loti nesmuks?

  5. Cien. LA skribenti, ko virsrakstā nozīmē “izkatās”…??? Vai bija domāts “izkratās”?

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (5)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+