Tehnika

ZinZINOO video: izgatavo savu gaisa lielgabalu! 16

Publicitātes attēls

La.lv sadarbībā ar LMT piedāvā noskatīties izklaidējoši izglītojošu raidījumu ZinZINOO zinātkāriem bērniem un jauniešiem. Šoreiz ZinZINOO pievērsīsies Latvijas supervaroņiem un iemācīs, kā izgatavot savu gaisa lielgabalu.

Visi mēdz sapņot par superspējām – šaut uguni, lidināt priekšmetus vai pat teleportēties. Tuvojoties valsts svētkiem, raidījuma vadītājs Marģers iepazīstinās skatītājus ar Latvijas supervaroni Lāčplēsi, viņa superspējām un komandu. ZinZINOO mazie eksperti pastāstīs par saviem supervaroņiem, kuri dzīvo viņu galvās.

Marģers praktiskā eksperimentā iemācīs zinātkārajiem prātiem, kā pašiem trīs minūšu laikā izgatavot “Gaisa lielgabalu 2000” no divām, vienkāršām sastāvdaļām.

Saistītie raksti

Raidījumus ZinZINOO veido Zinātkāres centra ZINOO speciālisti. Zinātkāros prātus pirmajā ZinZINOO sezonā izaicinās 25 raidījumi, ik nedēļu piedāvājot divas atklājumiem bagātas sērijas ar iespaidīgiem zinātniskiem eksperimentiem, smieklīgiem jokiem un pavisam nopietnām sarunām par aizraujošo un neizdibināmo zinātnes pasaulē.

Raidījumu atbalsta tehnoloģiju uzņēmums Accenture un augstskola RISEBA. Skaties ZinZINOO arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un http://straume.lmt.lv/zinzinoo. Zinātkārie prāti aicināti iesaistīties ZinZINOO Twiter diskusijās, lietojot tēmturi #Zinoo.

LA.lv