×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. septembris, 2014
Drukāt

Žirinovskis mudina Krievijā ievēlēt imperatoru (8)

Zirinovskis

Krievijas ultranacionālistu partijas – liberāldemokrātu – līderis Vladimirs Žirinovskis, pirmdien uzstājoties parlamentā, mudināja Krievijā pāriet uz stingrāka kursa ievērošanu visās pozīcijās, kā arī ievēlēt imperatoru vai caru.

“Es nerunāju par Romanovu nama mantinieka meklēšanu. Varam ievēlēt imperatoru, caru uz desmit gadiem. Un ik pēc desmit gadiem mainīt. Būs demokrātijas variants, bet viņam ir jābūt visam varas pilnumam,” parlamentā sacīja politiķis.

“Krievijas nākotne ir lieliska, bet tikai ar nosacījumu, ja mēs visās pozīcijās pāriesim uz visstingrāko uzsvēra kursu,” norādīja Žirinovskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Imperatorus neievēl, tie paši kļūst pēctecības vai revolūcijas ceļā par tiem . Putinam atliek vien pierādīt ka viņš ir Imperatoru staļmeistara sievas ārlaulības bērns un tad viņu lūgs ieņemt vietu tronī ko viņa kolēģi – čekisti atbrīvoja priekš saviem ļaudīm 1917 – 19. gadā.

  2. Vispirms jau jāatjauno impēriju!

  3. Viņiem labs būtu Beness Aijo

  4. Sauc kā gribi : Putins – prezidents = Putins – cars. Kāda starpība?

  5. Atkal klauns uz skatuves.

  6. Jautājums ir tikai viens- kas pēc tam notiks ar Latviju?

  7. Miniet konkrētu gadījumu kur imperators ir bijis ievēlēts demokratiskā ceļā.

  8. Kārlis Dziedātājs Atbildēt

    ja arī Vladimirs Žirinovskis ar savu ideju dabūtu vairākuma atbalstu,tad atvainojiet Krievijas Federācija kļūs par apsmieklu ne tikai Eiropas Savienība bet visā pasaulē

Draugiem Facebook Twitter Google+