Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
28. maijs, 2015
Drukāt

Žirinovskis piedraud “atgūt Viļņu un Klaipēdu” (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Savienības vēstnieks Krievijā Vīgauds Ušacks ­pieprasījis Krievijai sniegt oficiālo pozīciju saistībā ar Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas līdera un parlamenta apakšpalātas Valsts domes deputāta Vladimira Žirinovska televīzijā publiski izteiktiem draudiem “atgūt Viļņu un Klaipēdu”.

Tādus draudus Žirinovskis izteica debatēs Krievijas televīzijas Pirmajā kanālā neilgi pēc pusnakts trešdien. “Mēs ar Lietuvu esam dzīvojuši trīssimt gadu. Jūs bijāt Krievijas valsts sastāvdaļa, un tāda vārda “Lietuva” vispār nebija,” diskusijā paziņoja Žirinovskis. “Kādēļ gan mēs jums atdevām Viļņu un Klaipēdu? Būtu jūs pateikuši: “Puiši, mēs ar jums nepaliksim ilgi, mēs drīz iesim prom,” – tad mēs to visu būtu atstājuši sev, un tagad mums būtu lieliskas attiecības. Ja mēs būtu sev atstājuši Rietumukrainu, Donbasu, Krimu, tad no mums būtu aizgājuši tie, kuri mūs patiešām neieredz. Bet jūs pievācat svešu teritoriju, pievācat krievus un ņirgājaties par viņiem.” Debatēs piedalījās arī Ušacks, kurš pieprasījis Krievijas oficiālo nostāju jautājumā par Lietuvas teritoriālās vienotības ievērošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas vecais Žiriks ,laikam tikko pamodies no snaudiena un pūš stabulē murgoto,skatīt bildi,viņš taču pusaizmidzis.

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+