×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
24. februāris, 2013
Drukāt

Zivis iegūst kāroto – gandrīz vienmēr


Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Saule caur Zivs zodiaku iet no 18. februāra plkst. 14.01 līdz 20. marta plkst.13.02. Šajā laikā dzimušajiem cilvēkiem ir svarīgi būt ar sevi apmierinātiem. Viņi meklēs tādu vidi, kas ļauj sevi harmonizēt gan psiholoģiski, gan emocionāli, gan arī fiziski. Zivis ir psiholoģiski jūtīgas. Tāpēc viņām ir svarīgi, lai vide, kurā tās uzturas, ir draudzīga un sabiedriska.

 

Rupjība, banāli joki un agresija izraisa disharmoniju un vēlmi norobežoties. Tomēr laiku pa laikam viņām ir nepieciešama zināma adrenalīna deva. Zivīm patīk lietas izzināt līdz pašiem dziļumiem. Ja kaut kas viņas interesē, tās neliksies mierā, pirms nebūs saņēmušas izsmeļošas atbildes. Kamēr citi skaļi spriedelē par to, kā būtu labāk, Zivis solīti pa solītim dodas uz mērķi, tāpēc viņas gandrīz vienmēr iegūst kāroto.

No 20. līdz 28. februārim dzimušie ir Zemes stihijas Zivis – šie cilvēki vairāk ir vērotāji un darītāji. Apveltīti ar labām runas dāvanām, spēj pārliecināt citus viņiem pakalpot vai palīdzēt. Tiecas pēc cilvēkiem, ar kuriem ir viegli saprasties un kuri ir gatavi sadarboties, jo veiksmīga sadarbība garantē stabilitāti un drošības sajūtu. Komunikācijā ar agresīviem un rupjiem cilvēkiem šā tipa Zivis noslēdzas sevī un spītīgi klusē.

No 1. līdz 10. martam dzimušie ir Gaisa stihijas Zivis – šie cilvēki ir lieliski psihologi. Viņiem patīk teoriju pārbaudīt praksē, tāpēc tiecas pēc cilvēkiem, kuri ir gatavi kopīgiem eksperimentiem. Ir labi cilvēku pazinēji, tāpēc prot viegli pierunāt un pārliecināt. Tā kā šā tipa Zivīm ir nosliece uz filozofiju, teorijām un jaunām iespējām, tad meklē cilvēkus, kas spēj iedzīvināt viņu idejas dzīvē. Šiem cilvēkiem ir svarīgi, lai būtu “pleca” sajūta kā darbā, tā personīgajā dzīvē.

No 11. līdz 20. martam dzimušie ir Ūdens stihijas Zivis – šie cilvēki ir apveltīti ar spēcīgu intuīciju. Šā tipa Zivīs ir apvienots jūtīgums un mērķtiecība. Viņām ceļā uz savu mērķi nākas saskarties ar dažādiem šķēršļiem, jo daudzas lietas tiek uztvertas pārāk personīgi. Dažkārt ir vērojama tieksme situāciju dramatizēt vai, gluži otrādi, uztvert visu optimistiski. Tāpēc šā tipa Zivis tiecas pēc cilvēkiem, kuri ir dzīvē jau kaut ko sasnieguši un zina, kā labāk rīkoties dažādās situācijās.

 

Zivju ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Auns ir pelnījis atpūtu. Laiks padomāt par savu veselību un pašsajūtu. Būs jūtams nogurums un lēnāks kļūs ikdienas solis. Šā iemesla dēļ Auns ātri aizsvilsies par sīkumiem un dusmosies, ja kāds no viņa pieprasīs aktīvi rīkoties. Tāpēc ieteicams jau laikus padomāt par iespēju atpūsties un atslābināties. Vēlams stiprināt imūnsistēmu, vairāk uzturēties svaigā gaisā un lietot vitamīnus. Nav ieteicams doties ceļojumā.

Vērsis

Vērsim nāksies būt pret sevi godīgam un sev nemelot. Jāklausa intuīcijai un modri jāseko līdzi apkārt notiekošajiem procesiem. Šķietamie sīkumi šobrīd jau nākamajā mēnesī var pārvērsties par problēmu. Ja viens nespējat rast risinājumu kādai situācijai dzīvē, droši vērsieties pēc palīdzības – jūs to saņemsiet. Labvēlīgs laiks atpūtai kopā ar draugiem. Var būt kāda jauna iepazīšanās vai negaidīta tikšanās.

Dvīņi

Dvīņu ikdienā iezagsies spriedze. Daudz kas būs jāpaspēj, bet ne viss ritēs, kā iecerēts. Radīsies sajūta, ka katrs domā par savām lietām un pret Dvīņu vajadzībām izturas vienaldzīgi. Lai atbrīvotos no nomāktības sajūtas, vēlams koncentrēties uz svarīgāko un ļauties apcerei par citām iespējām iegūt vēlamo rezultātu. Idejas rašanās var aizgaiņāt drūmo noskaņojumu un pavērt jaunas perspektīvas.

Vēzis

Vēzis sajutīs dzīvē ienākam pavasari. Galvenais – atturēties no steigas un kardinālu lēmumu pieņemšanas vai rīcības. Viss rit savu gaitu un apstākļi mainās uz labu. Šobrīd svarīgākais ir noteikt savas prioritātes un mērķus, pie tiem arī turēties. Marta pirmajā nedēļā jābūt piesardzīgiem naudas darījumos, jo pastāv risks tikt apkrāptiem. Darījumiem labvēlīgāks laiks būs marta beigās.

Lauva

Lauvai, pirms ko uzsākt, viss rūpīgi jāizvērtē. Martā dzīve Lauvai piedāvās izvēli iegūt visu vai neko. Risks riska pēc neattaisnosies, jo dzīve prasa būt godīgam pret sevi un citiem. Apkārtējie jūs novērtēs un cienīs tieši tik daudz, cik jūs cienāt pats sevi. Ne vienmēr uzvar tie, kas ir pirmie, bet gan tie, kas gudrāki. Darījumiem un citām aktivitātēm labvēlīgs laiks ir marta otrajā pusē.

Jaunava

Jaunavas sajutīs diskomfortu savā dzīvē. Šobrīd maz ko var mainīt, tāpēc pareizākais būtu veltīt laiku veselības nostiprināšanai vai pašizglītībai. Iepazīstot sevi, cilvēks daudz labāk spēj izprast to, kas un kāpēc notiek viņa dzīvē. Ieteicams izvairīties no pesimistiski noskaņotiem cilvēkiem. Labvēlīgs laiks ceļošanai vai kultūras pasākumu apmeklēšanai.

Svari

Svariem būs vajadzīga dzīves pieredze un gudrība, lai spētu uzturēt harmoniju partnerattiecībās kā mājās, tā arī darbā. Ieteicams izvairīties no lielākas naudas summas tērēšanas un spontānas, nepārdomātas rīcības. Jābūt uzmanīgiem uz ceļiem un pie auto stūres. Labvēlīgs periods darījumiem ir līdz marta vidum. Var sevi palutināt ar pusdienām vai vakariņām kādā labā restorānā vai SPA procedūrām.

Skorpions

Skorpionam ir pienācis laiks īstenot savas ieceres. Šajā periodā Skorpions baudīs Fortūnas labvēlību. Tomēr jābūt arī apdomīgam un jākoncentrējas uz galveno savā dzīvē. Ja Skorpions ļausies slinkumam vai dzīves baudīšanai, tad var gadīties, ka, beidzoties šim posmam, nāksies secināt: laiks ir pagājis, līdzekļi izšķērdēti un daudz kas jāsāk no sākuma.

Strēlnieks

Spriedzi Strēlnieka dzīvē ienesīs nenoteiktība. Būs pagrūti ko prognozēt nākotnē, jo viss atradīsies mainīgā stāvoklī. Vairāk uzmanības jāvelta ģimenei. Sākot ar marta vidu, būs iespējas paplašināt savas ietekmes sfēru un darbošanās teritoriju. Te noderēs citu pieredze, tāpēc vēlams apmeklēt kursus vai seminārus profesionālo prasmju pilnveidošanai un nostiprināšanai.

Mežāzis

Mežāzim labvēlīgs laiks. Viss ritēs, kā iecerēts, pat atsevišķas aizķeršanās nespēs satricināt viņa iekšējo mieru. Jācenšas izvairīties no pēkšņas, spontānas rīcības emociju iespaidā, tas var radīt zaudējumus vai pārprastas situācijas. Labvēlīgs laiks sevis palutināšanai, iegādājoties jaunu apģērbu vai apmeklējot skaistumkopšanas salonu. Var iegādāties arī rotaslietas vai talismanus.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs baudīs apkārtējo uzmanību. Tomēr, lai attiecības būtu draudzīgas un patīkamas, Ūdensvīram nāksies piedomāt pie saviem vārdiem. Ieteicams atturēties no citu kritizēšanas vai “pavilkšanas uz zoba”, jo apkārtējie to var pārprast un uztvert kā aizvainojumu. Labvēlīgs laiks ceļošanai un kultūras pasākumu apmeklēšanai. Ar naudu jārīkojas pārdomāti.

Zivis

Zivis pakāpeniski sajutīs enerģijas un prieka atgriešanos dzīvē. Ja Zivis ieklausīsies savā sirdī un intuīcijā, tad atradīs pareizos risinājumus. Naudas lietās ne viss būs, kā plānots, tāpēc vēlams atturēties no neparedzētiem tēriņiem. Šis laiks labvēlīgs jauniem mērķiem un sava redzesloka paplašināšanai. Jāuzņemas atbildība par savu izvēli un rīcības sekām.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Zivju zvaigznāju

Saule ies caur Zivju zvaigznāju – tas nozīmē, ka cilvēki kļūs emocionālāki un biežāk apvainosies, jo teikto uztvers personiski. Zivju zvaigznājā atradīsies piecas planētas no desmit, tāpēc šis būs dažādām aktivitātēm piesātināts laiks. No 23. februāra līdz 18. martam ir jābūt uzmanīgiem darījumos un jāuzmanās no pārsteidzīgas rīcības, jo būs paaugstināts risks kļūdīties. Centieties mazināt steigu un spriedzi ikdienā, jo tie ir apstākļi, kuros cilvēki visbiežāk kļūdās.

11. martā plkst. 21.51 sākas Jaunmēness

Merkurs atradīsies Zivs zvaigznājā. Šā iemesla dēļ cilvēki kļūs neizlēmīgāki, sapņaināki, būs grūtāk koncentrēties svarīgām lietām un tiešo pienākumu veikšanai. No 23. februāra līdz 18. martam Merkurs būs retrogradā kustībā, tāpēc paaugstināsies dažādu veidu riski gan uz autoceļiem, gan ikdienas dzīvē.

Februārī Venera atradīsies Ūdensvīra zvaigznājā, tāpēc cilvēki interesēsies par dzīves novitātēm. 26. februārī planēta pāries Zivju zvaigznājā, tādējādi pastiprinot jutekliskumu un izsmalcinātību. Pavasara noskaņu pacilāti, cilvēki kļūs romantiskāki un emocionāli atvērtāki, kā arī izklaidīgāki.

Līdz 12. martam Marss būs Zivs zvaigznājā. Tas var radīt haosu, termiņu kavēšanu un nenoteiktības sajūtu. No 12. marta Marss atradīsies savā stihijā – Auna zīmē. Tas nozīmē, ka cilvēki sajutīs vēlmi rīkoties, aizstāvēt savas tiesības un brīvi paust savu viedokli. Tas var izraisīt dažādas nekārtības un spontānas protesta akcijas.

Jupiters atrodas Dvīņu zvaigznājā, tas nozīmē, ka marts ir labvēlīgs darījumu veikšanai, darba maiņai vai darba apstākļu uzlabošanai, informācijas ieguvei un projektu izstrādei. Līdz 18. martam jābūt uzmanīgiem, parakstot dokumentus, jo tajos var būt neuzmanības vai paviršības kļūdas.

Saturns atrodas Skorpiona zvaigznājā. Sākot no 18. februāra, Saturns būs retrogradā stāvoklī, tas nozīmē, ka cilvēkos pastiprināsies vēlme pēc taisnīguma un godīguma. Tā kā Saturns atbild par kārtības ieviešanu, bet Skorpions – par godīgumu, tad tas var aktivizēt dažādu sociālo slāņu un vadošo ierēdņu sadursmi sabiedrībā.

 

Zivju padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 25. februāris, 4.,11.,19. marts

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 23., 24. februāris, 6. marts (piesaista veiksmi darījumos), 19., 25., 26. februāris, 13. marts (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 2., 16. marts (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 12., 20. marts (padara ķermeni jaunāku), 28. februāris, 6.,7. marts (atjauno enerģijas līdzsvaru), 21. februāris, 2. marts (attīra organismu no šlakvielām)

Atbrīvošanās no krāmiem, mājas tīrīšana 27. februāris, 12. marts (attīra telpas enerģiju), 28. februāris, 19. marts (rada mājīgumu), 22. februāris, 16. marts (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 20., 21., 22. februāris, 2., 11., 19., 20. marts

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas: 20., 22., 27., 28. februāris, 1., 3., 9., 12., 13., 14. marts

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas ir 18.,19., 24., 25., 26. februāris, 5., 6., 12., 19., 20. marts

Labvēlīgās veiksmes dienas 2., 8., 9. marts

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+