Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Zivis Šlokenbekas Dzirnavu ezerā, iespējams, mirušas no karstuma (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zivis Tukuma novada Šlokenbekas Dzirnavu ezerā, iespējams, mirušas no karstuma, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts vides dienesta (VVD) pārstāve Jūlija Ņikitina.

“Zivju bojāeja tiek skaidrota. Iespējams, tās gājušas bojā karstā laika dēļ, jo ūdens tur ir sekls. [..] Tāpat, iespējams, ka tās ir mirušas no piesārņojuma, taču faktori ir vairāki un zivis ne vienmēr mirst no piesārņojuma,” skaidroja Ņikitina.

VVD pārstāve norādīja, ka dienesta reģionālā vides pārvalde ir paņēmusi ūdens analīzes, un to pārbaudīšana aizņems aptuveni nedēļu.

Ņikitina pavēstīja, ka dienesta darbinieki ir apsekojuši tuvāko ezera teritoriju un atzinuši, ka situācija nekļūst sliktāka, tā ir stabila.

Piesārņojums Šlokenbekas Dzirnavu ezerā radies no tā, ka Tukuma ūdens attīrīšanas iekārtas ir bojātas, un notekūdeņi, iespējams, netiek pilnībā attīrīti.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Valsts vides dienesta (VVD) pārstāve apkopēja Klava. Atbildēt

    A man šķiet, ka no mitruma!

  2. Kur “cienījamie” ieredņi to karstumu šogad ķēra? Vai pa murgiem zem vatētās segas guļoit

  3. patiešām – kāpēc gan zivis lai nemirtu no karstuma? tas ir daudz ekoloģiskak kā no piesārņojuma, un papīri tīri arī. Ne par velti cilvēki algu saņem, galvas strādā.

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (31)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+