Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Zivis Šlokenbekas Dzirnavu ezerā, iespējams, mirušas no karstuma (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zivis Tukuma novada Šlokenbekas Dzirnavu ezerā, iespējams, mirušas no karstuma, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts vides dienesta (VVD) pārstāve Jūlija Ņikitina.

“Zivju bojāeja tiek skaidrota. Iespējams, tās gājušas bojā karstā laika dēļ, jo ūdens tur ir sekls. [..] Tāpat, iespējams, ka tās ir mirušas no piesārņojuma, taču faktori ir vairāki un zivis ne vienmēr mirst no piesārņojuma,” skaidroja Ņikitina.

VVD pārstāve norādīja, ka dienesta reģionālā vides pārvalde ir paņēmusi ūdens analīzes, un to pārbaudīšana aizņems aptuveni nedēļu.

Ņikitina pavēstīja, ka dienesta darbinieki ir apsekojuši tuvāko ezera teritoriju un atzinuši, ka situācija nekļūst sliktāka, tā ir stabila.

Piesārņojums Šlokenbekas Dzirnavu ezerā radies no tā, ka Tukuma ūdens attīrīšanas iekārtas ir bojātas, un notekūdeņi, iespējams, netiek pilnībā attīrīti.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Valsts vides dienesta (VVD) pārstāve apkopēja Klava. Atbildēt

    A man šķiet, ka no mitruma!

  2. Kur “cienījamie” ieredņi to karstumu šogad ķēra? Vai pa murgiem zem vatētās segas guļoit

  3. patiešām – kāpēc gan zivis lai nemirtu no karstuma? tas ir daudz ekoloģiskak kā no piesārņojuma, un papīri tīri arī. Ne par velti cilvēki algu saņem, galvas strādā.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+