Mobilā versija
+18.2°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
27. februāris, 2017
Drukāt

Zivju padomi. Dienas martā, kad pati daba dziedina (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas – 3., 7.,12., 17. marts.

Matu griešanai labvēlīgākās dienas – 3., 9., 19. marts (piesaista veiksmi darījumos), 5. marts (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 11., 18. marts (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras – 5. marts (padara ķermeni jaunāku), 19. februāris, 9., 19. marts (atjauno enerģijas līdzsvaru), 7., 12. marts (attīra organismu no sārņvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, māju tīrīšana – 11. marts (attīra telpas enerģiju), 27. februāris, 3. marts (rada mājīgumu), 7., 14. marts (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli – 7., 8., 12, 16., 17. marts.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, un tās ir: 4., 6., 15. marts.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas, – 1., 8., 15. marts.

Labvēlīgās veiksmes dienas – 3. marts.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kur to visu kāds rauj? Kaut vai, ja matus griezīs 3. vai 9.martā, var iekulties tādās ķezās, ka joki nebūs! Par citu pat i neskatījos. Nevar tā vienkārši uzrakstīt tikai datumus, milzīga nozīme ir pulksteņa laikam.

Dāsnās un skopās zodiaka zīmes. Kurai kategorijai piederi tu?Kāds no mums ir gatavs pēdējo kreklu tuvākajam atdot, bet cits nav gatavs atteikties pat no mazumiņa citu labā. Kāds pasniedz greznas dāvanas, bet cits uzskata, ka labākā dāvana ir viņš pats vai šokolādes tāfelīte, kas palikusi pāri no korporatīvās ballītes. No kā tas atkarīgs? Astrologi uzskata, ka no zodiaka zīmes.
Draugiem Facebook Twitter Google+