×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
9. aprīlis, 2014
Drukāt

Zivtiņam izveidota vieta “Rīgas satiksmes” valdē (3)

zivtins

Bijušais Ceļu policijas priekšnieks un Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Edmunds Zivtiņš decembrī kļuvis par pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” valdes locekli – tādējādi uzņēmuma valdē līdzšinējo sešu amatpersonu vietā tagad ir septiņas.

Zivtiņš nonāca “Rīgas satiksmē” pēc tam, kad pagājušā gada jūnijā, turpinot personāla rotāciju, tika pārcelts no Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieka amata uz Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes priekšnieka vietnieka amatu. Jau jūlija beigās Zivtiņš darbu policijā pameta un drīz pēc tam sāka darboties “Rīgas satiksmē”.

Zivtiņš pērn novembrī skaidroja, ka “Rīgas satiksmē” strādājot uz līguma pamata un nodarbojoties ar sabiedriskā transporta plūsmas uzlabošanas jautājumiem. Konkurss par šiem pakalpojumiem netika rīkots – Zivtiņš atsaucies uz uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Leona Bemhena izteikto piedāvājumu.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, jau 2.decembrī Zivtiņš oficiāli iecelts “Rīgas satiksmes” valdē. Stājoties amatā, Zivtiņš deklarējis 4270 eiro uzkrājumus skaidrā naudā un izsniegtu aizdevumu 8540 eiro apjomā.

Šā gada martā Zivtiņš pārstāvēja “Rīgas satiksmi” Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas sasauktajā sēdē par tā saukto neregulāro pārvadātāju apkarošanu Rīgā.

Jau ziņots, ka pērn, stājoties spēkā amatu apvienošanas ierobežojumiem, Rīgas domei nācās nomainīt četrus no sešiem uzņēmuma valdes locekļiem. Labi apmaksātās vietas “Rīgas satiksmē” zaudēja Rīgas domes koalīcijā esošo partiju deputāti Maksims Tolstojs (SC), Irina Vinnika (GKR), Nikolajs Zaharovs (SC) un Andris Bērziņš (GKR).

Viņu vietā uzņēmuma valdē iecelta Inese Švekle, kura zaudējusi Labklājības departamenta direktores amatu, Jūrmalas domes deputāte Larisa Loskutova, bijušais Rīgas Pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Geduševs, kurš pēc 11 gadu darba pērn pameta amatu policijā, kā arī “Rīgas pilsētbūvnieka” valdes priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs.

Uzņēmuma valdē jau daudzus gadus strādā arī Irina Feļdmane.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Zivtiņš nu var izpausties – aptaisījies pēc pilnas programmas, tagad būšot priekšnieks(?!)…
  Jautājums, gan, vai šādus, “aptaisījušos” darbiniekus nevajadzētu speciāli uzraudzīt, un novērst viņu piekļuvi aktuālām darbībām, un, attiecīgi kārtējām problēmām Mūsu valstij????

  • ….no malas viss izskatās nedaudz savādāk nekā tas ir patiesībā ! Tā kā nerunā ja nezini ! Zivtiņa kungs ir neapšābāmi labs līderis ar spēcīgu harizmu ! Un ja mūsu valstī tādi būtu vairāk , tad pie mums būtu gan drošāk , gan vieglāk dzīvot 🙂 ! Mīlēsim viens otru ! 🙂

   • Mīļais draugs!
    “Labs cilvēks” nav profesija…
    Bet kā “profesionālis” Zivtiņa kungs ir smagi ieberzies radaru afērā – tamdēļ viņu arī “aiztransportēja” uz Prevenciju…
    Bet tur viņam nemaksāja “otkatu”, tamdēļ nācās pārsviesties uz Rīgas Satiksmi, kas gan pati ir nepārtraukti iesaistīta visāda veida skandālos…

Draugiem Facebook Twitter Google+