×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
25. janvāris, 2012
Drukāt

Zivtiņš: Autovadītāji nevar cerēt uz toleranci, pārsniedzot ātrumu

Foto - LETAFoto - LETA

Autovadītājiem jāievēro noteiktais braukšanas ātrums, necerot uz kādu pieļaujamu tolerances līmeni, uzskata Valsts Policijas (VP) Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes priekšnieks Edmunds Zivtiņš.

Latvijas Televīzijas raidījumā “Labrīt, Latvija!” Zivtiņš uzsvēra, ka nedrīkst runāt par kādu toleranci attiecībā uz ātruma pārsniegšanu. Ja nav noteikts citādi, tad autovadītājiem ir jāievēro noteiktais braukšanas ātrums, kas apdzīvotās vietās ir 50 kilometri stundā, bet ārpus apdzīvotām vietām 90 kilometri stundā.

Pieļaujamā kļūda jaunajiem radariem ir trīs kilometri stundā, līdz ar to, piemēram, apdzīvotās vietās no ātruma 54 kilometri stundā sākas sods.

Iepriekš gan Zivtiņš publiski ir paudis citu viedokli. 6.oktobrī Latvijas Radio, stāstot par jaunajiem radariem, Zivtiņš teica, ka fotoradari paredzēs noteiktu “tolerances līmeni”, taču katrā konkrētā gadījumā tas būs atšķirīgs.

Jau ziņots, ka no 21.janvāra uz Latvijas ceļiem ātruma pārkāpumus fiksē vēl 15 jauni pārvietojamie fotoradari, aģentūrai LETA iepriekš apstiprināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Lita Juberte.

Līdz ar to patlaban kopumā uz Latvijas ceļiem darbojas 34 radari.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+