×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

Zlēkās un Piltenē notiks veloorientēšanās

Foto - LETAFoto - LETA

12. jūlijā Zlēku apkārtnē notiks veloorientēšanās pasākums “Iepazīsti savu novadu”. Braucot pa mazajiem meža celiņiem, pasākuma dalībnieki apmeklēs Piltenes un Zlēku mazpazīstamās vietas, apskatīs dižkokus, sēņu un ogu vietas, senās jūras kāpas, veco priežu mežu pie Kažezera, tā popularizējot velotūrisma iespējas Ventspils novadā, portāls “LA.lv” uzzināja pašvaldībā.

Veicot noteiktu ceļu posmu (30 km vai mazāk – pēc katra izvēles), velobraucēji piestās 25 kontrolpunktos, izpildot dažādus uzdevumus. Piemēram, mēģinās no viena liela trauka otrā ieliet 200 ml ūdens, no baļķa nozāģēt kilogramu malkas. Uzvarētājus nenoteiks laiks un ātrums, bet kontrolpunktos iegūtā punktu summa.

“Šīs nav ātrumsacīkstes,” uzsver vienas no pasākuma organizatorēm, Zlēku kultūras nama vadītāja Kristīne Zāle, “bet gan iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, pie reizes apskatot dažādus objektus. Tādējādi arī mēs iesaistīsimies kultūras tūrisma attīstībā Ventspils novadā.”

Dalībnieku reģistrācija Zlēku muižas parkā sāksies plkst. 11, velobrauciena starts – plkst. 12. Pasākumā rīkotāji novērtēs skanīgu un asprātīgu komandas nosaukumu, oriģinālu dalībnieku un braucamo noformējumu. Pusdienas paredzētas pie Kažezera, bet plkst. 21 Zlēku muižas parkā sāksies balle.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+