Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
31. oktobris, 2013
Drukāt

ZM būs savs Klientu apkalpošanas centrs

Foto: LETAFoto: LETA

Skats uz Zemkopības ministrijas ēku no Latvijas Zinātņu akadēmijas ēkas.

Nākamnedēļ, 4. novembrī, tiks atklāts un darbu sāks Zemkopības ministrijas (ZM) Klientu apkalpošanas centrs, kas atradīsies ministrijas ēkā Rīgā, Republikas laukumā 2, 2.stāva foajē, portālu “LA.lv” informēja ZM.

Klientu apkalpošanas centra apmeklētāji varēs saņemt informāciju par ZM un tās sešu padotības iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem; daudziem no tiem varēs iesniegt dokumentus gan papīra formātā, gan elektroniski.

Klientu apkalpošanas centrā klientiem visu nepieciešamo informāciju par pasākumiem sniegs Lauku atbalsta dienesta (LAD) klientu apkalpošanas speciālisti.

Klienti centru varēs apmeklēt pirmdienās no plkst.8.30 līdz plkst.18.00, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.8.30 līdz plkst.17.00, bet piektdienās no plkst.8.30 līdz plkst.16.00.

Klientu apkalpošanas centrā būs arī pieejami publiskie bezmaksas datori, kurus apmeklētāji varēs izmantot gan nozares aktuālās informācijas meklēšanai, gan dokumentu iesniegšanai elektroniski tiem pakalpojumiem, kurus var iesniegt Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS). Līdztekus pieejamajiem LAD pakalpojumiem EPS, iesniegt varēs dokumentus arī astoņiem Lauksaimniecības datu centra pakalpojumiem.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+