×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
31. oktobris, 2013
Drukāt

ZM būs savs Klientu apkalpošanas centrs

Foto: LETAFoto: LETA

Skats uz Zemkopības ministrijas ēku no Latvijas Zinātņu akadēmijas ēkas.

Nākamnedēļ, 4. novembrī, tiks atklāts un darbu sāks Zemkopības ministrijas (ZM) Klientu apkalpošanas centrs, kas atradīsies ministrijas ēkā Rīgā, Republikas laukumā 2, 2.stāva foajē, portālu “LA.lv” informēja ZM.

Klientu apkalpošanas centra apmeklētāji varēs saņemt informāciju par ZM un tās sešu padotības iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem; daudziem no tiem varēs iesniegt dokumentus gan papīra formātā, gan elektroniski.

Klientu apkalpošanas centrā klientiem visu nepieciešamo informāciju par pasākumiem sniegs Lauku atbalsta dienesta (LAD) klientu apkalpošanas speciālisti.

Klienti centru varēs apmeklēt pirmdienās no plkst.8.30 līdz plkst.18.00, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.8.30 līdz plkst.17.00, bet piektdienās no plkst.8.30 līdz plkst.16.00.

Klientu apkalpošanas centrā būs arī pieejami publiskie bezmaksas datori, kurus apmeklētāji varēs izmantot gan nozares aktuālās informācijas meklēšanai, gan dokumentu iesniegšanai elektroniski tiem pakalpojumiem, kurus var iesniegt Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS). Līdztekus pieejamajiem LAD pakalpojumiem EPS, iesniegt varēs dokumentus arī astoņiem Lauksaimniecības datu centra pakalpojumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+