Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
31. oktobris, 2013
Drukāt

ZM būs savs Klientu apkalpošanas centrs

Foto: LETAFoto: LETA

Skats uz Zemkopības ministrijas ēku no Latvijas Zinātņu akadēmijas ēkas.

Nākamnedēļ, 4. novembrī, tiks atklāts un darbu sāks Zemkopības ministrijas (ZM) Klientu apkalpošanas centrs, kas atradīsies ministrijas ēkā Rīgā, Republikas laukumā 2, 2.stāva foajē, portālu “LA.lv” informēja ZM.

Klientu apkalpošanas centra apmeklētāji varēs saņemt informāciju par ZM un tās sešu padotības iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem; daudziem no tiem varēs iesniegt dokumentus gan papīra formātā, gan elektroniski.

Klientu apkalpošanas centrā klientiem visu nepieciešamo informāciju par pasākumiem sniegs Lauku atbalsta dienesta (LAD) klientu apkalpošanas speciālisti.

Klienti centru varēs apmeklēt pirmdienās no plkst.8.30 līdz plkst.18.00, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.8.30 līdz plkst.17.00, bet piektdienās no plkst.8.30 līdz plkst.16.00.

Klientu apkalpošanas centrā būs arī pieejami publiskie bezmaksas datori, kurus apmeklētāji varēs izmantot gan nozares aktuālās informācijas meklēšanai, gan dokumentu iesniegšanai elektroniski tiem pakalpojumiem, kurus var iesniegt Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS). Līdztekus pieejamajiem LAD pakalpojumiem EPS, iesniegt varēs dokumentus arī astoņiem Lauksaimniecības datu centra pakalpojumiem.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (3)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kā valsts atbalstīs ģimenes 2017. gadā?Infografiks: 2017.gada valsts budžetā jauniekļautie demogrāfijas pasākumi INFOGRAFIKA ARĪ PIEVIENOTĀ FAILĀ
Draugiem Facebook Twitter Google+