Znaroka ūsas vēl lielākā drošībā 0

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas Dinamo” KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences otrajā spēlē Sanktpēterburgā ar 2:1 pārspēja “SKA” un sērijā panāca 2-0.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400

Izslēgšanas spēles ir dažādu tradīciju un māņticību laiks un tajā ņemt rokā bārdas nazi nav labs tonis. Maskavas dinamiešu galvenais treneris Oļegs Znaroks konferences finālu ir sasniedzis ar pamatīgiem bārdas rugājiem. Pēc šodienas spēles tie, šķiet, ir vēl lielākā drošībā. Divas uzvaras Rietumu konferences fināla pirmajās spēlēs izbraukumā Maskavas komandu pārvērtusi par šis sērijas favorītu.

Spēles 33. minūtē pie vārtu guvuma tika Klepišs un ilgu laiku šie vārti bija vienīgi. Jo tuvāk nāca spēles beigas, jo mērķtiecīgāki bija “SKA” uzbrukumi un trešā perioda izskaņā Maksima Ribina panāktais izlīdzinājums bija kā pagarinājuma vēstnesis. Savādāk domāja maskavieši – Kvapila vārti pnedaudz vairāk kā divas minūtes līdz spēles beigām bija uzvaru nesoši un “Dinamo” dodas mājās ar divām uzvarām. Nākamās divas spēles notiks Maskavā.

KHL GAGARINA KAUSA IZCĪŅA

Rietumu konferences fināls

“SKA” – “Dinamo” 1:2 (0:0, 0:1, 1:1). Ribins (54:40) – Klepišs (32:37), Kvapils (57:47).