Znaroks izrauj uzvaru papildlaikā 0

Gagarina kausa izcīņu ar uzvaru trešdien sāka Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētais Maskavas “Dinamo”, savā laukumā papildlaikā ar 2:1 pārspējot Minskas “Dinamo”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Pēc divām spēlētām trešdaļām rezultāts nebija atklāts, 47. minūtē Peters Podhradskis vairākumā izvirzīja vadībā minskiešus, taču Filipam Novākam 53. minūtē izdevās panākt neizšķirtu. Pamatlaiks beidzās neizšķirti, bet papildlaikā komandām daudz svīst nenācās – jau 63. minūtē Iļga Gorohovs pārspēja Larsu Haugenu, nodrošinot maskaviešiem pirmo panākumu.

Līksmoja arī Mitišču “Atlant”, kas pamatlaika pēdējā minūtē iemeta vienīgo ripu Čerepovecas “Severstaļ” vārtos un ar to bija pietiekami, lai svinētu uzvaru ar 1:0. Precīzs bija Nikolajs Žerdevs, savukārt mitiščiešu vārtsargs Konstantīns Baruļins tika galā ar visiem 39 pretinieku metieniem. Starp citu, play off priekšvakarā “Severstaļ” atbrīvoja no galvenā trenera amata Dmitriju Kvartaļnovu. Krievija…

Savukārt Sanktpēterburgas “SKA” bez lielām grūtībām apspēlēja Maskavas “CSKA” – 4:1.

Austrumu konferences komandas cīņas uzsāks ceturtdien, un otro dienu pēc kārtas cīnīsies arī rietumnieki.