×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. novembris, 2016
Drukāt

Znaroks: No “Dinamo” es neaizgāju. Mani novāca…

foto - sports.rufoto - sports.ru

KHL bagātākā kluba Sanktpēterburgas SKA galvenais treneris Oļegs Znaroks pēc trešdien aizvadītā mača ar Maskavas “Dinamo”, kuru viņš trenēja iepriekš, žurnālistiem sacīja, ka SKA viņš pelna mazāk nekā iepriekš “Dinamo” komandā, vēsta laikraksts “Sovetskij sport”.

Trešdien abu vienību savstarpējā spēlē Maskavā, kurā SKA uzvarēja ar 3:2, mājinieku līdzjutēji Znarokam bija veltījuši nepatīkamu plakātu. Uz tā bija rakstīts “Znaroks bija vilks, bet kļuva par medījumu”, piedevām uzvārdā Z burta vietā bija ASV dolāra abreviatūra ($). Līdzjutēji šādā veidā vēlējās norādīt, ka Znaroks “Dinamo” pametis naudas dēļ, pārejot uz finanšu resursiem neierobežoto SKA.
Znarokam tā bija pirmā spēle kā galvenajam trenerim pret Maskavas “Dinamo”.

Znarokam preses konferencē tika uzdots jautājums, vai viņš redzējis šo plakātu.
“Redzēju, un pat tiem līdzjutējiem aplaudēju. Taču varbūt cilvēki nav lietas kursā, taču mani no “Dinamo” noņēma. Savukārt par dolāra zīmi varu teikt tikai vienu, SKA es saņemu daudz mazāk, nekā “Dinamo”,” skaidrojās Znaroks.
Savukārt uz jautājumu, kurš tad viņu savulaik no “Dinamo” novācis, Znaroks neatbildēja. “Nevēlos mazgāt netīro veļu, jo dzīvoju pēc savas saprašanas un man ir sava attieksme pret to visu”.

Znarokam un Maskavas “Dinamo” fanu kluba pārstāvjiem ir labas attiecības, viņi bija ieradušies preses konferencē un pirms tās sākuma Znaroks devās sasveicināties, bet pēc konferences beigām palika kopā ar “Dinamo” faniem tērzēt par viņiem vien zināmām lietām.

Zīmīgi, ka nedaudz vēlāk Maskavas “Dinamo” ģenerālmenedžerim Andrejam Safronovam tika jautāts, vai patiesi Znaroks savulaik no “Dinamo” tika novākts, uz ko odiozais hokeja funkcionārs atbildēja, ka viņam un Znarokam ir atšķirīga saprašana par lietām.
Savulaik Znaroks un Safronovs sevi dēvēja par draugiem, bet tagad abu starpā ir konflikts. Safronovs arī vairs nav Krievijas izlasē, kur arī pildīja ģenerālmenedžera pienākumus, bet Znaroks joprojām ir valstsvienības galvenais treneris.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+