Sports
Hokejs

Znaroks treniņā sniedz padomus “Zemgale/LLU” hokejistiem0


Oļegs Znaroks (centrā) piedalās “Zemgale/LLU” treniņā.
Oļegs Znaroks (centrā) piedalās “Zemgale/LLU” treniņā.
Foto: “Jelgavas Vēstnesis”

Pašlaik bez darba esošais Oļegs Znaroks piektdien novadīja treniņu “Optibet” Latvijas hokeja līgas (OHL) komandā “Zemgale/Latvijas Lauksaimniecības universitāte” (LLU).

Pašlaik 55 gadus vecais Znaroks treniņu vadījis kopā ar komandas galveno treneri Valēriju Kuļibabu. Znaroks šogad Krievijas izlasi aizveda līdz Phjončhanas olimpisko spēļu zeltam, kā arī 2014.gadā viņš ar to triumfēja pasaules čempionātā. Speciālists ir arī trīskārtējs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa ieguvējs.

“Oļegs ir mans draugs, un es viņu uzaicināju uz treniņu. Galvenais iemesls – gribēju uzmundrināt savu komandu. Otrs aspekts – viņš paskatīsies it kā no malas uz mūsu treniņprocesu un varbūt varēs ko ieteikt,” sarunā ar laikrakstu “Jelgavas Vēstnesis” teica Kuļibaba.

Stundu garais treniņš ieilga uz divām stundām, un pēc tā “Zemgale/LLU” spēlētāji bijuši ļoti apmierināti par Znaroka klātbūtni.

“Man treniņā dega acis un gribējās sevi parādīt no labākās puses. Domāju, ka tāpat bija arī citiem,” norādīja uzbrucējs Vladislavs Adeļsons.

“Ir ļoti labas emocijas! Tik zināms treneris parāda vienkāršas lietas, paskaidro saprotami – tas iespaido,” papildina papildināja komandas kapteinis Krišs Grundmanis.

Pēc treniņa Znaroks norādīja, ka “Zemgale/LLU” ir laba komanda, kurā ir jauni spēlētāji, kas labprāt strādā.

Saistītie raksti

“Domāju, ja spēlētāji sapratīs, ka vispirms jau to vajag viņiem pašiem, ar tādu treneri kā Kuļibaba komandai ir nākotne. Galvenais, lai hokejistiem ir liela vēlēšanās spēlēt, un to es šeit redzēju. Ir svarīgi, lai katram sportistam būtu kāds augstāks mērķis, uz kuru tiekties,” izteicās Znaroks.

Znaroks ir arī bijušais Latvijas izlases treneris.

“Zemgale/LLU” komanda OHL kopvērtējumā atrodas trešajā vietā, bet iepriekšējā sezonā tā pirmo reizi vēsturē iekļuva pašmāju čempionāta finālā, iegūstot sudraba godalgas.

LA.lv