Znaroks uzvaras attālumā no otrās kārtas 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē sestdien Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas “Dinamo” komanda izbraukumā ar 4:2 (3:0, 1:1, 0:1) uzvarēja Baltkrievijas klubu Minskas “Dinamo”.

Notriektā tautumeita 7
SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-0 Maskavas “Dinamo” labā.

Pirmajā trešdaļā maskavieši trīs reizes izmantoja vairākumu, vārtus gūstot Iļjam Gorohovam, Mihailam Aņisinam un Konstantīnam Gorovikovam. Otrajā trešdaļā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, kad laukuma saimnieku rindās izcēlās Andrejs Stass, bet Maskavas kluba labā otros vārtus mačā guva Aņisins. Trešajā trešdaļā Džefs Plets mājiniekiem vienus vārtus atspēlēja, taču ar to bija par maz, lai cīņas izskaņā cerētu uz rezultāta izlīdzināšanu.

Tikmēr divās citās Rietumu konferences sērijās sestdien komandas prata samazināt pretinieku pārsvaru un neļaut sāncenšiem izvirzīties vadībā ar 3-0.

Tā Čerepovecas “Severstaļ” savā laukumā ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) savā laukumā pirmajā pagarinājumā uzvarēja pagājušās sezonas turnīra finālistus Mitišču “Atlant”, sērijā panākot 1-2, bet Maskavas CSKA ar 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0) pirmajā pagarinājumā savā laukumā pārspēja Sanktpēterburgas SKA, sērijā arī panākot 1-2.

Šo pāru sēriju ceturtās cīņas notiks svētdien.