Mobilā versija
Brīdinājums -4.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Ceturtdiena, 18. janvāris, 2018
18. aprīlis, 2017
Drukāt

Zodiaka zīmes ar visspēcīgāko enerģētiku. Vai tu nojaut, kuras tās ir? (1)

1. Uguns zīmes

1no4
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Dažkārt mēs ievērojam, ka vairākām zodiaka zīmēm enerģētika ir spēcīgāka, nekā mūsējā. Un, protams, gribas uzzināt savas zīmes spēku un atklāt citu vājības. Noslēpums ir tāds, ka enerģētika var būt ļoti dažāda. Sadaloties četrās stihijās, zodiaka zīmēm piemīt atšķirīgs enerģijas spēks.

Uguns zīmes

Uguns zīmju pārstāvjiem raksturīga impulsivitāte un ārkārtīgi augsta enerģētika. Viņi ir aktīvi, kaislīgi un visbiežāk nonāk uzmanības centrā. Viņu kopējā īpašība – centieni pēc līderības. Tā kā Uguns zīmēm enerģētika ir ļoti aktīva, to dažkārt nepieciešams attīrīt.

Auns: paši aktīvākie no zodiaka Uguns zīmēm. Viņu enerģētika būtībā ir neizsmeļama. Auni ir dzimuši līderi.

Lauva: maigāki par Auniem, piemīt lielāks metodiskums. Lauvas pārvalda Saule, un tradicionāli tiek uzskatīts, ka viņu pavadone ir veiksme.

Strēlnieks: viņu enerģētika nav viendabīga. Parasti Strēlnieki var negaidīti aizdegties un tikpat negaidīti atdzist. Taču viņi vienmēr trāpa precīzi mērķī.

  1. Uguns zīmes
  2. Zemes zīmes
  3. Gaisa zīmes
  4. Ūdens zīmes

Pievienot komentāru

Džeina Eira vai Bovarī kundze? Kurai mīlas romāna varonei tu līdzinies pēc zodiaka zīmes (1)Zodiaka zvaigznāji redz sievietē tikai pašu skaistāko. Un par pašām burvīgākajām sievietēm ir uzrakstīti veseli romāni, kuru varones pēc zodiaka zīmes ir līdzīgas tev. Kurai mīlas romāna varonei tad tu īsti līdzinies? Lasi šajā horoskopā!
Draugiem Facebook Twitter Google+