×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
19. janvāris, 2018
Drukāt

Zodiaka zīmes ar visspēcīgāko enerģētiku. Vai tu nojaut, kuras tās ir? (1)

4. Ūdens zīmes

4no4
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Šīs stihijas pārstāvji ir tik dziļi jūtīgi, ka maz kurš to vispār spēj iedomāties. Viņi spēj lieliski orientēties cilvēcisko jūtu un emociju pasaulē, kā arī prot tikt galā vissarežģītākajās situācijās. Ūdens zīmju pārstāvji vislabāk jūt citu cilvēku enerģētiku, tiem piemīt empātija. Tas palīdz viņiem pret sevi labvēlīgi noskaņot sarunbiedru, bet nepieciešamības gadījumā arī iesist pašā jūtīgākajā vietā, izvēloties pareizos vārdus.

Vēzis: enerģētika virzīta uz aizsardzību. Tā darbojas pastāvīgi: pirmkārt viņa necaursitamais apvalks aizsargā pašu Vēzi, bet ekstrēmās situācijās viņš spēj efektīvi aizsargāt savus tuviniekus.

Skorpions: šīs zīmes pārstāvjiem piemīt vislielākās caursišanas spējas Ūdens zīmju vidū, turklāt Skorpions ir pilnīgi nevadāms. Visa viņa enerģētika ir vērsta uz graušanu. Turklāt Skorpioni efektīvāk nekā citi prot glabāt savus nodomus un maskēties.

Zivis: bieži saka, ka šīs zīmes pārstāvjiem piemīt paranormālas spējas. Viņi labāk par citiem saplūst ar esošo situāciju, kā arī intuitīvā līmenī dziļi saprot otra cilvēka jūtas.

Avots: “mirror-venus.ru”

  1. Uguns zīmes
  2. Zemes zīmes
  3. Gaisa zīmes
  4. Ūdens zīmes

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+