Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zodiaka zīmes, kam nav lemts būt kopā. Bet izņēmumi tomēr pastāv! 16

Foto – Fotolia

Pasaule ap mums ir polāra, un mīlestības fronte nav izņēmums. Ir zodiaka zīmes, kas sader vislabākajā veidā, bet citām kaut kādu iemeslu dēļ nav lemts būt kopā.

Jāmin, ka pastāv likuma izņēmumi. Runa ir par savienībām, kuras ir veiksmīgas, neraugoties ne uz ko. Notiek arī tā, ka ātri izjūk laulības un attiecības, kurām pēc visiem horoskopiem ir augsts saderības līmenis. Mīlestībā viennozīmīgas atbildes nav – vajag tikai ticēt sev un otrajai pusītei, atmetot šaubas un aizspriedumus.

Auns
Aunam mīlestībā vissliktākās izredzes ir ar Mežāzi un Jaunavu. Uguns stihija vispār slikti sader ar Zemes stihiju, bet – ja ar Vērsi vēl ir diezgan liela iespēja izveidot veiksmīgu savienību, tad izredzes uz panākumiem mīlas frontē ar Mežāzi un Jaunavu līdzinās nullei. Vienīgā iespēja padarīt dzīvi ar Jaunavu vai Mežāzi patīkamu ir dāvāt viņiem neatkarību. Spēcīgas jūtas jebkurā gadījumā parādīs tev risinājumu.

Vērsis
Tev, visticamāk, mīlas frontē nekas neizdosies ar Ūdensvīru un Dvīņiem. Pirmkārt, gan vieniem, gan otriem ar tevi būs garlaicīgi, otrkārt, viņi ir pilnīgi pretēja tipa cilvēki. Tu esi flegmatisks un mierīgs, bet Dvīņi un Ūdensvīrs – vētraini un nepastāvīgi. Gan tev, gan viņiem ir iemesls pārtraukt attiecības teju uzreiz. Šāda savienība būs veiksmīga tikai tajā gadījumā, ja ir kopēji hobiji un aizraušanās.

Dvīņi
Tev būs grūti dzīvot kopā ar Svariem un Jaunavu. Neticami pievilcīgā Jaunava nākotnē var likt tev vilties – tam pietiks ar 3-5 mēnešiem. Ja jums nav kopīgu interešu, tad laulība un attiecības ir lemtas neveiksmei. Savukārt Svari niknosies par tavu nepastāvību. Stājoties ar attiecībās ar šīs zodiaka zīmes pārstāvi, vajag uzreiz salikt prioritātes, lai nākotnē nebūtu problēmu.

Vēzis
Vissliktākā savienība Vēzim būs ar citu Vēzi. Jā, pirmajā acu uzmetienā viss šķiet lieliski – vienādas vērtības un skatījums uz pasauli, taču tas ar laiku kļūs tik garlaicīgi, ka mīļākā vai mīļākās parādīšanās ir ļoti liela. Šādas attiecības izdziest lēni, bet pārliecinoši, un tās atjaunot ir neiedomājami grūti.

Lauva
Vēzis, Ūdensvīrs un Auns – visnepiemērotākās otrās pusītes Lauvam. Vēzis ir pārāk vienkāršs, lai dievinātu Lauvu, Ūdensvīriem tam nepietiek laika, bet Auns liek Lauvam būt greizsirdīgam. Lai izveidotu ar Lauvu stipru pāri, minētajām trim zīmēm nepieciešams kardināli pārskatīt savu uzvedību un pasaules skatījumu. Izredžu ir maz, jo Lauva necieš aizvainojumus, nepatiesumu un uzmanības trūkumu pret sevi.

Jaunava
Jaunavai ir ļoti grūti sadzīvot ar citu Jaunavu. Jūs varēsiet kļūt par ļoti uzticamiem draugiem, taču mīlestība jūsu starpā neizveidosies. Jaunavu arī kaitina Zivju slinkums un iniciatīvas trūkums. Blakus Jaunavai ir jābūt ar lielu gribasspēku apveltītām Zivīm. Vēl Jaunavas zīmē dzimušie nesatiek ar Svariem, lai gan simpātijas ir – šajā gadījumā svarīgi ir izrādīt diplomātiskumu.

Svari
Vienīgā zodiaka zīme, kas tev nav piemērota, ir Dvīņi. Dvīņu nepastāvīgums ienesīs attiecībās nelīdzsvarotību, taču pat šajā gadījumā izredzes uz veiksmīgu kopdzīvi pastāv. Svari ir patiešām unikāla zīme, jo tai nav problēmu izveidot veiksmīgas attiecības ar 11 no 12 zodiaka zīmēm.

Skorpions
Skorpionam ir grūti ar visiem. Vismazāk problēmu un vislielāko apbrīnu Skorpions saņem no Jaunavas, Dvīņiem un Ūdensvīra. No otras puses, jebkura no šīm trim zīmēm var tevi pamest jebkurā brīdī, īpaši Jaunava. Astrologi nevar nonākt pie vienota viedokļa, tāpēc tev pašam/pašai lemt, ar ko labāk būt kopā – ar neatkarīgu cilvēku, kas necietīs tavu raksturu, vai ar kādu, kas paklausīgi izpildīs visas tavas prasības.

Strēlnieks
Strēlniekam visnepiemērotākie partneri ir Vēža un Zivju zīmē dzimušie. Pirmie ir pārāk konservatīvi un mierīgi, bet otrie – ārkārtīgi ievainojami un nespējīgi novērtēt Strēlnieka dinamisko dzīvesveidu. Problēma šajā gadījumā ir cilvēkā, kas tevī iemīlējies – viņam vajag pieskaņoties tev, lai gan arī tev nenāktu par ļaunu apvaldīt savu ugunīgo temperamentu.

Mežāzis
Mežāzis ir ļoti aizdomīgs un vienlaikus loģisks un racionāls. Tieši tāpēc viņš nesaprot Dvīņus un Ūdensvīru. Pati sliktākā saderība Mežāzim ir ar Skorpionu, kurš var likt pirmajam neieredzēt pretējo dzimumu kopumā, nevis tikai vienu no tā pārstāvēm. Mežāzis ļoti pieķeras otram, tāpēc Skorpiona izlēcieni un sekojošā attiecību izjukšana var padarīt Mežāzi par cilvēku, kam vispār svešas jebkādas jūtas.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Ūdensvīram Lauva šķiet pārāk patmīlīgs. Šī īpašība liek Ūdensvīram smieties, jo viņš nesaprot, kā cilvēki var tik stipri sevi mīlēt. Savukārt Svari – tieši otrādi – ir pārāk nepārliecināti par sevi, kas arī Ūdensvīrā izraisa tikai smieklus. Ja šīm zīmēm izdosies izskaidrot savu rīcību ar pamatotiem argumentiem, tad zināmas izredzes uz mīlestību un draudzību pastāv.

Zivis
Zivīm visgrūtāk dzīvot draudzībā vai mīlestībā ar citām Zivīm. Lieta tāda, ka šajā savienībā nav nekādas iniciatīvas. Turklāt Zivīm nepieciešama mīlestība un uzmanība, tāpēc Lauvas atkrīt uzreiz. Ar citām zodiaka zīmēm Zivis var salīdzinoši viegli atrast kopīgu valodu. Lauvām vai citām Zivīm nepieciešama iniciatīva un patiesas jūtas tāpat kā tev pašam/pašai – tikai šajā gadījumā šādā savienībā būs iespējams kopā nodzīvot ilgu laiku.
Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv