Horoskopi un mistika
Ezoterika

Zodiaka zīmes, kam visvairāk patīk bāzt degunu svešā dzīvē. Kuras tās ir?2

Foto – Pexels

Zinātkārei ir robežas

Zinātkāre nav netikums – to neesam sacījuši mēs. Mums interesanti ir citi cilvēki, bet mēs viņiem. Tomēr zinātkārei ir jābūt robežām, jo ikvienam no mums ir pašam kaut kas savs un svēts – personiskā dzīve. Citiem vienkārši tur ieeja ir aizliegta.

Paskatīsimies, kā zodiaka zīmes pārkāpj citu cilvēku personisko telpu: sākot no tām, kas to dara visvairāk, un beidzot ar tām, kas to nedara vispār.

Skorpions

Līdz nepieklājībai ziņkārīga zodiaka zīme. Šīs zīmes pārstāvjiem vienmēr gribas zināt, ar ko nodarbojas citi. Ja Skorpions ieraudzīs, ka tu no viņa kaut ko slēp, tad sargies! Uzdodot tev daudz jautājumu par tavu personisko dzīvi, Skorpions vienkārši nesaprot, ka šādi ielaužas tavā personiskajā telpā. Lūk, interesanti viņam, kas notiek tavā dzīvē un viss!

Lauva

Lauva nekādā veidā nekautrējas no savas ziņkārības. Kā gan citādi? Ja tu viņam esi tuvs, viņam ir jāzina mazākās tavas personiskās dzīves detaļas. Lauva pastāvīgi uzdod tev neērtus jautājums un apvelta sevi ar tiesībām zināt par tevi visu. Un – lai gan tas tevi neprātīgi tracina, Lauva nesaprot, ka pārkāpj visas robežas.

Vēzis

Ja Vēzis ar kādu tiekas, viņš var būt visnotaļ aizdomīgs pret savu partneri. Viņa nepārliecinātība par dzīvesdrauga uzticību liek Vēzim pat sākt viņu izspiegot. Ja šīs zīmes pārstāvji uzskata, ka partneris kaut ko slēpj, viņi sāk burtiski elpot tam pakausī un pieprasīt, lai tiktu noziņots par visu, kas notiek otra cilvēka dzīvē.

Strēlnieks

Strēlnieks pastāvīgi interesējas par ļoti personiskiem citu cilvēku dzīves momentiem. Viņš nesaprot, ka cilvēkiem pastāv savas robežas un ka zināmas lietas viņi vēlas neizpaust. Strēlniekam šķiet normāli un dabiski uzdot pārmērīgi intīmus jautājumus cilvēkiem, ar kuriem viņi tikko iepazinušies.

Ūdensvīrs

Ūdensvīru vienmēr moka ziņkāre: kas gan notiek citu cilvēku dzīvēs? Viņš vaicās tev, kā attīstās tavs romāns, par tavu finanšu stāvokli un vēl par visu, kas tikai viņam ienāks galvā. Ūdensvīram pastāvīgi ir interesanti, ar ko nodarbojas apkārtējie, un viņš ir patiesā neizpratnē, kāpēc cilvēki ne vienmēr atbild uz viņa jautājumiem.

Vērsis

Vērsis vienkārši dievina uzzināt, kas notiek viņam apkārt, un dažkārt pāršauj pār strīpu. Ja Vērsis ir attiecībās, viņš uzdos partnerim lērumu jautājumu par viņa iepriekšējiem sakariem, ģimeni un tamlīdzīgi. Tiem, kas viņu maz pazīst, šāda uzvedība var šķist rupja iejaukšanās personiskajā telpā, bet realitātē Vērsim vienkārši ir interesanti uzzināt par citu cilvēku dzīvi.

Svari

Svari cenšas cienīt sava sarunbiedra telpu un robežas. Taču ne vienmēr viņiem izdodas noturēties, un laiku pa laikam viņi izrāda savu ziņkārību. Ja tu tiecies ar Svariem un reiz aizmirsīsi pie viņa savu telefonu, esi pārliecināts – Svari noteikti izlasīs visus tajā atrodamos ziņojumus, bet pēc tam sāks tevi nopratināt, ko tas viss nozīmē.

Jaunava

Jaunava ciena citu cilvēku personisko dzīvi. Viņa neuzdos jautājumus, uz kuriem citiem ir neērti atbildēt. Jaunava nekad neizdarīs neko zemisku vai neglītu, piemēram, nesāks lasīt kāda cita dienasgrāmatu bez īpašnieka atļaujas. Parasti viņa visu saprot, kad lieta attiecas uz personisko telpu.

Dvīņi

Dvīņi ciena gan savas, gan svešas robežas. Viņi neuzdos tev jautājumus par tavu personisko dzīvi un nepieminēs tos, par kuriem tu nevēlies runāt. Šī zodiaka zīme “nelien” nevienam dvēselē un neuzbāžas ar jautājumiem nevietā.

Mežāzis

Mežāzis tiek uzskatīts par nobriedušu un atbildīgu cilvēku. Viņam uzspļaut uz baumām un tenkām un viņš nebāž savu degunu svešā personiskajā dzīvē. Mežāzis ciena tavas personiskās telpas robežas un neaizkaitinās tevi ar tādiem jautājumiem kā, ko tu darīsi brīvdienās, ar ko tu satiecies u.tml.

Auns

Saistītie raksti

Auns uzskata par svarīgu cienīt citu robežas. Viņš vienmēr taktiski pavirzīsies nostāk vai spers soli sāņus, lai dotu tev vairāk vietas. Auns nekad nesāks rakņāties tavās lietās vai uzdot pārlieku personiskus jautājumus, uzskatot to par nepieklājīgu darbību un rīcību nevietā.

Zivis

Zivis vienmēr cenšas būt uzmanīgas, kad lieta attiecas uz cita cilvēka personisko telpu. Šīs zīmes pārstāvji ir delikāti un nepārkāpj robežas. Viņi uzskata par nepieņemamu bāzt degunu svešā dzīvē bez atļaujas. Ja tev ir darīšana ar Zivīm, tās nekad neliks jums mulst un uztraukties.

Avots: “lytothesky.ru”

LA.lv