Horoskopi un mistika
Ezoterika

Zodiaka zīmes, kas mīlēs par spīti visam!0


Foto – PIxabay
Foto – PIxabay
Foto – PIxabay

Dzīves ceļš nav rozēm kaisīts, un mums savā dzīves ceļā nākas sastapties gan ar nodevību, gan neuzticību. Tomēr dzīve turpinās arī pēc šādiem lūzuma punktiem savstarpējās attiecībās – kam kopā, kam atsevišķi.

Izšķirties, pagriezt muguru un lepni aiziet ir vieglākais ceļš, bet tas nereti arī aizved dziļā vientulībā. Daudz grūtāk ir spēt piedot, pārkāpt savam aizvainojumam un turpināt mīlēt. Taču tieši šis ceļš var izrādīties auglīgāks un ilgtspējīgāks, jo neved uz vientulības tuksnesi.

Dažu zodiaka zīmju pārstāvji ir īpaši spējīgi piedot un turpināt mīlēt.

Auns

Zīme, kas bieži pārsteidz ar savu neparedzamību. It īpaši jaunībā Auns sev neliegs nekādu baudu un radīs iespaidu, ka nav mērķtiecīgs un pastāvīgs.

Tomēr sirds dziļumos viņš to vien dara, kā sapņo par stipru ģimeni.

Tāpēc laulība Aunam nav tukša skaņa, un viņš attiecību veidošanā iegulda ļoti daudz spēka un enerģijas. Auns augstu vērtē uzticību un atklātību. Svarīgi atcerēties, ka to pašu viņš arī sagaida no partnera.

Uzzinot nepatīkamu patiesību, Auns var vētraini reaģēt, taču drīz vien sāks arī iedziļināties un mēģinās saprast partneri.

Auns ir spējīgs pārvarēt savas sāpes un spēj piedot neuzticību. It īpaši, ja viņa jūtas ir ļoti stipras, un partneris spēj patiesi nožēlot savu rīcību.

Vēzis

Jo ilgāk Vēzis ir kopā ar savu partneri, jo ciešākas kļūst viņu attiecības. Tāpēc Vēzis tik labi iepazīst savu otro pusīti, ka burtiski ir spējīgs nolasīt viņa domas un slēptākās vēlēšanās.

Vēzis ļoti rūpīgi un gādīgi būvē ģimenes ligzdiņu, jo apzinās labumus – mieru, labklājību, ko tā sniedz. Iejaukšanās no ārpuses Vēža privātajā pasaulē tiek uztverta kā liela traģēdija.

Traģēdija tādēļ, ka Vēzis negrib zaudēt mīļoto cilvēku un kopā ar to uzbūvēto mikrokosmu. Tāpēc Vēzis darīs visu, lai piedotu, aizmirstu un atgrieztos sākuma stāvoklī.

Tādēļ Vēzis arī piedod neuzticību, pat ja dvēselē ir to ļoti sāpīgi pārdzīvojis.

Strēlnieks

Strēlnieku būtu grūti nodevēt par ideālu ģimenes cilvēku. Viņš brīžiem var būt gluži neciešams, un viņa domu gājiens galīgi neizprotams. Tiesa gan, Strēlnieks to nenoliedz un apzinās, ka ar viņu būt kopā nav viegli un vienkārši.

Pat ar visu viņa vētraino un nepastāvīgo dabu Strēlnieks ir gatavs nopietnām attiecībām un spēj novērtēt tās. Izdzīvojis savu iekšējo “vētru un dziņu” laikmetu, Strēlnieks meklēs stabilitāti un nopietnas jūtas.

Saistītie raksti

Attiecībās Strēlnieks rīkojas ļoti gudri un pārdomāti saprotot, ka aiz neuzticības slēpjas daudz nopietnāki iemesli. Strēlnieks meklēs cēloņus un cīnīsies ar tiem.

Tāpēc viņš drīzāk vainos sevi nevis partneri, izvērtēs savu rīcību un centīsies rīkoties tā, lai partnerim nekad vairs nav kārdinājuma kļūt neuzticīgam.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv