Horoskopi un mistika
Ezoterika

Zodiaka zīmes, kurām tev vienmēr jāsaka NĒ!3

Foto – LA.lv

Reizēm tik bieži nākas redzēt, ka cilvēks mīlestības dēļ pacieš otras personas dusmas un rūgtumu. Šajā rakstā mēs runāsim par to, kurai zodiaka zīmei tev vienmēr jāsaka “nē”, ja vien negribi pastāvīgi risināt problēmas attiecībās. Ja tomēr sirds kāpj prāta žogam pāri, atceries: mēs tevi brīdinājām!

Auns: saki “nē” Zivīm

Turies pēc iespējas tālāk no Zivīm, ja vien tev nav nepieciešams ar viņām sadarboties ikdienā. Tu vienkārši nespēsi izturēt Zivis, kuras ir tik jūtīgas, ka allaž prasīs no tevis izrādīt emocijas attiecībās. Tu zaudēs laiku, apmierinot Zivju vajadzības pēc emocijām, lai gan vienmēr no šādām darbībām esi spējis turēties pa gabalu. Gala rezultātā tu no tā nebūsi kļuvis laimīgs.

Vērsis: saki “nē” Dvīņiem

Ja tu nevēlies zaudēt stabilitāti, labāk turies pa gabalu no haotiskajiem Dvīņiem. Tev būs pārāk grūti tikt galā ar Dvīņu brīvību mīlošo raksturu.

Dvīņi: saki “nē” Jaunavām

Vai tu patiešām vēlies iekļūt disciplīnas un kārtības važās? Jā nē, izvairies no jebkādiem kontaktiem ar Jaunavām. Tu alksti brīvību, bet perfekciju mīlošās Jaunavas tev nekad to neļaus iegūt.

Vēzis: saki “nē” Mežāzim

Mežāzis nekad nesapratīs tavas emocijas. Tu esi pārāk jūtīga dvēsele, un tu nekad nevarētu izdzīvot okeānā, kurā trūktu emocionalitātes viļņu.

Lauva: saki “nē” Svariem

Tev ir ego un lepnums, un to tu nevari izmainīt. Tāda vienkārši ir tava daba. Tu esi ārkārtīgi prasīgs un neprognozējams. Mierīgajiem Svariem nekad nepatiks tāda attieksme un lielība. Tāpēc labāk turēties no viņiem atstatus.

Jaunava: saki “nē” Strēlniekam

Piedzīvojumu meklētājs Strēlnieks tevi aizvedīs uz jaunām vietām un liks izpētīt visu jauno, nemaz nedomājot par to, ko vēlies tu. Tā kā tu vairāk esi mājas cilvēks, tad labāk izvairīties no neprognozējamiem Strēlniekiem.

Svari: saki “nē” Vēzim

Tu izbaudi briesmu brīžu, bet arī tev ir savas robežas. Vēzis dzīvo ekstremālos apstākļos, un tev būtu neērti dzīvot ar viņu, jo tev patīk dzīvot pasaulē, kur viss ir stabils. Tātad labāk izvairies no Vēžiem.

Skorpions: saki “nē” Lauvai

Tavā gadījumā runa ir par “līdzīgu spēku atgrūšanos”. Burvīgi un par sevi pārliecināti, jūs abi atsakieties no kompromisa, un katrs turēsieties pie savas pārliecības un idejām līdz galam.

Strēlnieks: saki “nē” Vērsim

Tavs klejojošais dzīvesveids nekad nebūs atbilstošs stabilitāti mīlošajam Vērsim. Tā kā tu savā dzīvē mēdz būt mainīgs un nereti no vienas galējības ej nākošajā, jūs vienkārši nevarēsiet pielāgoties viens otram.

Mežāzis: saki “nē” Aunam

Kas notiek, kad satiekas divi spītīgi cilvēki? Sprādziens! Tieši tas arī notiek starp Mežāzi un Aunu. Neviens no viņiem nekad nepiekritīs kompromisam! Turklāt Auns negarantē Mežāzim prasību pēc privātuma.

Ūdensvīrs: saki “nē” Skorpionam

Saistītie raksti

Skorpions ir absolūti tavs pretmets. Aizraujošā, smieklīgā un brīnišķīga Ūdensvīra daba nesapratīs Skorpionu, bet drīzāk viņu uztvers negatīvi, pat ja tas ir neapzināti.

Zivis: saki “nē” Ūdensvīram

Tā kā jūs abi veliet lielu uzmanību emocijām, tev ir nepieciešams partneris, kurš būs stabils. Kā partneri, jūs nevarat dot stabilitāti viens otram, tāpēc labāk turēties atstatus.

Avots: Esotericblog

LA.lv