Horoskopi un mistika
Ezoterika

Zodiaka zīmes, kuras veido kaislīgākos pārus1


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Auns (21. marts – 19. aprīlis) + Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)

Vai Auns un Lauva ir saderīgi? Izrādās, tās ir attiecības ar divkāršu uguni. Šīs divas uguns zīmes veido kaislīgu komandu, tiesa neiztikt bez savas tiesas karstu strīdu. Auna un Lauvas kaislīgās attiecības nenozīmē, ka attiecības būs vieglas, jo viņi visu laiku atradīsies viens pie otra “rīkles”.

Abas zodiaka zīmes rod prieku cīņās, bet vienlaikus viņi ir gatavi strādāt, lai būtu kopā. Viņiem patīk, ka abi ir godīgi un uzticīgi, pat tad, ja nav mierīgi.

Kādā brīdī impulsīvais Auns vai augstprātīgais Lauva ar vārdiem šķils īstu uguni. Neviena no šīm zīmēm nav spējīga noturēties strīda laikā. Tiklīdz vulkāns norims, pāris atgriezīsies pie sava ierastā attiecību stāvokļa.

Vērsis (20. aprīlis – 20. maijs) + Skorpions (23. oktobris – 21 novembris)

Daudziem varētu būt šaubas, vai Vērsis un Skorpions var izveidot labu pāri, bet tā patiešām ir!

Patiesībā šīm zīmēm ir vairāk nekā laba saderība. Kad tās satiekas, tas ir īsts emociju, seksa un cīņas tornado. Turklāt labā ziņā!

Vērsim un Skorpionam gandrīz nav iespējams uzturēt platoniskas attiecības, jo viņi seksuāli ir pārāk līdzīgi. Bet vienlaikus tas nav tik vienkārši. Pēc būtības Vērsis un Skorpions ir ļoti pretēji, un mēs visi labi zinām, ka pretpoli pievelkas. Bet pretpoli var radīt arī sarežģījumus un daudz problēmu.

Skorpions ir pārmaiņu zīme, bet Vērsis mīl stabilitāti. Ir vēl daudz citu dažādu un pretēju pazīmju šīm zīmēm, bet, neskatoties uz to, cik viņi ir atšķirīgi, viņiem ir spēcīga emocionāla un seksuāla saikne, kas padara cīņu par attiecībām tā vērtu.

Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs) + Mežāzis (22. decembris – 19. janvāris)

Kārtējo reizi jāuzdod jautājums, vai Vēzis un Mežāzis var izveidot labu pāri? Izrādās: kad Ūdens un Zemes zīmes apvieno spēkus, viņi ļoti bieži saistās viens ar otru uz visu mūžu. Viņiem abiem ir izteikta tiekšanās pēc stabilitātes un dziļas mīlestības.

Vēzis un Mežāzis tiek uzskatītas zodiaka zīmēm, kas cenšas neizrādīt emocijas, un tas var radīt daudz problēmu, jo abi slēpti gaida spēcīgu emocionālo saiti. Var gadīties, ka abiem ir augstas gaidas no attiecībām, kurās paši kavējas atklāties partnerim.

Dvīņi (21. maijs – 20. jūnijs) + Svari (23. septembris – 22. oktobris)

Saistītie raksti

Visbeidzot jājautā, vai ir savienojamas šis divas gaisa zīmes – Dvīņi un Svari? Izrādās, ka šīs gaisa zīmes veido ideālu mīlestības pāri. Viņi lieliski papildina viens otru, un attiecībās viņi galveno uzmanību veltīs tam, lai augtu tieši kā pāris.

Svari pēc būtības ir gatavi kādam sekot, un tas izpaudīsies arī attiecībās. Viņi abi izjūt iejūtības trūkumu citos cilvēkos, un tas noved līdz smagām cīņām. Dvīņi un Svari saka to, ko domā, jeb tikai to, kam, viņuprāt, ir nozīme. Tieši tāpēc viņi nekad nemelo!

Avots: “Brainum”

LA.lv