Horoskopi un mistika
Ezoterika

Zodiaka zīmes, kuras visvairāk necieš konfliktus0

Foto-Shutterstock

Starp visām 12 zodiaka zīmēm ir tādas, kurām nepatīk strīdēties. Ja briest iespējams skandāls, tās, visticamāk, no tā mēģinās attālināties.

Šo zodiaka zīmju pārstāvji visādi mēģina izbēgt no konfliktiem un gaida, kad nepatīkamās sajūtas pazudīs pašas. Bet saspīlējums pats no sevis jau nevar pazust un agrāk vai vēlāk izpaudīsies kā aizvainojums vai nesaprašanās.

Lūk, noskaidro, kuras zodiaka zīmes visvairāk necieš konfliktus!

Vēzis

Vēzis ļoti ilgi visu patur sevī un neizrāda savu neapmierinātību ar kādām lietām. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nevar uzreiz izteikt savus aizvainojumus, bet tai pašā laikā viņi tos sakrāj un patur atmiņā.

Vēzis ciest nevar skandālus, jo neprot tikt galā ar stresa situācijām. Jebkuras nesaskaņas spēcīgi iedragā Vēža iekšējo stāvokli un beigās uz ilgu laiku izved viņu no iekšējā miera stāvokļa.

Jaunava

Jaunavas jau noteikti nebaidās no konfliktiem, bet viņām tie nepatīk. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji izceļas ar stingru raksturu un izteiktu racionalitāti. Jaunavas neredz neko lietderīgu strīdos, tāpēc cenšas no tiem izvairīties.

Cilvēki, kuri dzimuši šajā zodiaka zīmē, cenšas uzreiz meklēt problēmas risinājumu, un viņi noteikti neuzsāks konfliktu tukšā vietā.

Svari

Svariem ļoti nepatīk konflikti un attiecību skaidrošana, jo viņiem ir ļoti svarīgs garīgais līdzsvars. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti emocionāli, bet ne tik ļoti, lai sāktu skandālus un iesaistītos strīdos.

Svari vienmēr cenšas savaldīt jūtas un nepamanīt provokācijas no citu cilvēku puses.

Zivis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vispār necieš konfliktus un ļoti apzināti no tiem izvairās. Kad kāds uzsāk strīdu, Zivis apjūk un nesaprot, kā uz to reaģēt.

Vienīgais, ko Zivis vēlas – pārtraukt negatīvismu un apturēt uzsākto strīdu. Zivis prot atslēgties no realitātes tajā brīdī, kad kāds mēģina uzsākt nepatīkamu sarunu.

Strēlnieks

Strēlniekam nepatīk konflikti. Viņš var runāt par jebkuru tematu, lai tikai saziņa būtu mierīga un patīkama.

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji neprot tikt galā ar ārējo spiedienu, jo šie cilvēki iekrīt vienā no divām galējībām: vai nu uzreiz iesaistās karstā cīņā, vai aizbēg no briesmām. Lieta tāda, ka konflikti var uz ilgu laiku sabojāt Strēlnieka mieru un iekšējo stāvokli.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs necieš spiedienu nekādā izpausmē. Šīs zīmes pārstāvji dod priekšroku mierīgai komunikācijai un novērtē savstarpēju līdzsvaru attiecībā ar cilvēkiem.

Daudzi Ūdensvīri mēdz uz visiem laikiem atteikties no saziņas ar kādiem cilvēkiem, ar kuriem bijis konflikts. Cilvēki, kuri dzimuši Ūdensvīra zīmē, lielākoties ir mierīgi un taktiski.

Avots: “Brainum”

LA.lv