Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
9. maijs, 2016
Drukāt

Zolitūdē aiztur vīrieti, kurš atkailinājies bērnu priekšā

Foto LETAFoto LETA

Likumsargi Rīgā, Zolitūdē aizturējuši vīrieti, kurš atkailinājies vairāku bērnu priekšā, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Svētdien, 8.maijā, Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Zolitūdē, kur vairākas māmiņas pamanījušas vīrieti, kurš publiskā vietā atkailinās. Ierodoties adresē, policijas darbiniekus sagaidīja divas sievietes ar bērniem, kuras norādīja uz vīrieti, kurš esot atkailinājies vairāku bērnu priekšā.

Veicot personas datu pārbaudi, noskaidrots, ka vīrietim ir probācijas uzraudzība. No personas bija jūtama alkoholam raksturīgā smaka. Savas uzvedības iemeslus vīrietis nepaskaidroja. Persona aizturēta un nogādāta Valsts policijā tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Policija pateicas māmiņām, kuras ievērojušas vīrieša darbības un nekavējoties ziņojušas policijai.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+