×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
24. novembris, 2013
Drukāt

Zolitūdē cietušo veselības stāvoklis uzlabojas; četri pacienti izrakstīti (5)

LETALETA

Iebrucis veikals "Maxima" Zolitūdē.

Nevienam no Zolitūdes traģēdijā cietušajiem veselības stāvoklis nav pasliktinājies, bet gan uzlabojies, pastāstīja Veselības ministrijas (VM) Komunikācijas nodaļas vadītāja Egita Pole.

Pole gan atzina, ka vairāku cietušo stāvoklis joprojām ir smags, tomēr vērtējams kā stabils.

Šobrīd slimnīcās turpina ārstēties 19 traģēdijā cietušie. Kopumā slimnīcās bija vērsušies 39 cilvēki, no tiem 29 pacientus slimnīcās nogādāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, bet desmit pēc palīdzības vērsās paši.

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā šodien turpina ārstēties deviņi pacienti. Četri no viņiem joprojām atrodas Intensīvās terapijas klīnikā. Viņu stāvoklis vērtējams kā smags, bet stabils un ar nelieliem uzlabojumiem, sacīja Pole.

Viens no šiem pacientiem ir kāds lielveikala darbinieks, kurš zem gruvešiem bija pavadījis vairāk nekā deviņas stundas. Jaunajam vīrietim ir ekstremitāšu – roku un kāju – lūzumi, galvas traumas un ķermeņa saspiedumi.

Austrumu slimnīcas preses sekretāre Dace Kārkliņa pastāstīja, ka no intensīvajā terapijā esošajiem pacientiem veselības stāvoklis izteiktāk uzlabojies vienam pacientam, kurš, iespējams, rīt varēs pamest Intensīvās terapijas nodaļas telpas.

Pārējie pieci pacienti izvietoti slimnīcas nodaļās. Viņu veselības stāvoklis ir stabils.

Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā turpina ārstēties trīs pacienti, kuru veselības stāvoklis arī vērtējams kā stabils, pastāstīja Pole.

Stradiņa slimnīcā tika stacionēti kopumā pieci pacienti. Piektdienas vakarā slimnīcā tika ieviests glābējs, kuram sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība un slimnīcā viņam nebija jāpaliek.

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā patlaban ārstējas divi pacienti, vēl divi vakar no slimnīcas izrakstīti, informēja VM.

Savukārt Rīgas 2.slimnīcas stacionārā ārstējas četri pacienti, no tiem viens intensīvās terapijas nodaļā. Divi vakar palaisti mājās.

Visbeidzot Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā turpina ārstēties piecgadīgs puika, kurš guvis vidēji smagu galvas traumu, sasitumus un skrāpējumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+