Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
14. augusts, 2015
Drukāt

Zolitūde neko nav iemācījusi, liecina pusaudžu eksperiments Daugavpilī

Kadrs no videoKadrs no video

Pirms nepilniem diviem gadiem Latviju pāršalca Zolitūdes traģēdija, kad iebrūkot veikala “Maxima” jumtam, bojā aizgāja vairāki desmiti cilvēku. Toreiz, neilgi pirms šīs nelaimes, veikalā tika iedarbināta trauksme, taču pircēji to ignorēja. Kā izrādās, šaušalīgie notikumi nav snieguši nekādu mācību, un cilvēki daudz augstāk par savu veselību vērtē iepirkšanos, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Jūnijā divi puikas no Daugavpils ar saviem telefoniem iemūžināja to, kā vietējie pircēji reaģē uz trauksmi vienā no pilsētas lielveikaliem.

Daudzi mierīgi turpināja savu iepirkšanos pat vairākas minūtes pēc tam, kad trauksmes zvans bija sācis skanēt, turklāt bija arī tādi, kas pat trauksmes laikā gāja veikalā un par abu pusaudžu brīdinājumiem tikai pasmējās.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+