Latvijā
Rīga

Zolitūdē pusaudzis ar olām apmētā stāvēšanai novietotu automašīnu 0

Foto – Shutterstock

Zolitūdē kāds pusaudzis ar olām apmētājis stāvēšanai novietotu automašīnu, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

13. novembrī pulksten 19.30 likumsargi devās uz izsaukumu Zolitūdē, kur kāds vīrietis notvēris pusaudzi, kurš viņa automašīnu apmētājis ar olām.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucējs norādīja uz pusaudzi. Policistiem 14 gadus vecais zēns apgalvoja, ka māte lūgusi veikalā nopirkt olas un automašīnām tikai gājis garām. Līdzās viņam bijis arī draugs, kuram izdevies no transportlīdzekļa īpašnieka aizbēgt.

Pārrunu laikā pie policistiem piesteidzās pusaudža māte, kurai bija piezvanījusi kaimiņiene un informējusi par notikušo. Sieviete pārtrauca dēla stāstījumu un atklāja, ka viņam nav lūgusi iegādāties olas. Zēns mātei izteica neapmierinātību, ka viņa neapstiprina stāstīto. Savukārt sieviete dēlam atcirta, ka policijai netaisās melot un lai pats atbild par savu rīcību.

Māte vienojās ar transportlīdzekļa īpašnieku, ka dēls audzinošos nolūkos nomazgās viņa notraipīto automašīnu. Ar zēnu veiktas preventīva rakstura pārrunas.

LA.lv