Latvijā
Kriminālziņas

Zolitūdes kafejnīcā publiski nošaujas vīrietis1

Ekrānuzņēmums/Degpunktā

Pirmdien Zolitūdē kādā diennakts bārā ap plkst. 13.00 dienā iegriezās aptuveni 50 gadus vecs vīrietis. Apmeklētājs kādu brīdi pakavējies pie kafejnīcas galdiņiem, tad izvilcis šaujamieroci un padarījis sev galu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Diennakts kafejnīcu Paula Lejiņa ielā Zolitūdes iedzīvotāji pazīst labi. Tā atrodas starp vairākām daudzdzīvokļu ēkām, un vietējie stāsta, ka daudzi šeit mēdz iegriezties paēst vai arī iedzert kādu grādīgu dzērienu.

Blakus kafejnīcai ik dienu strādā kāda sieviete, kura pārdod svaigus augļus un dārzeņus. Pārdevēja pie kases stāvēja jau no paša rīta, taču neesot dzirdējusi neko aizdomīgu. Lai noskaidrotu, kas noticis, viņa devusies pie likumsargiem.

“Es policistiem prasīju: kas šeit noticis? Viņi teica, ka tur nošāvies vīrietis,” notikumus atstāsta pārdevēja.

Vietējie stāsta, ka mediķi notikuma vietā neuzkavējās ilgi, jo mirušajam nekādi nespēja palīdzēt. Sākotnēji nebija skaidrs, vai vīrietis gāja bojā no kāda ļaundara rokas, vai atņēma dzīvību sev pats.

“Es pirms 15 minūtēm braucu no darba, sāku te spraukties cauri, redzu, ka mašīna stāv ar kaut kādu zārku. Pārdevēja saka, ka nošāvies aptuveni 50 gadus vecs vīrietis tieši kafejnīcā. Jau no paša rīta. (DP: Viņš tur strādāja?) Nē, apmeklētājs,” teic iedzīvotāja.

Saistītie raksti

Pēc pāris stundām ieradās apbedīšanas biroja darbinieki un iznesa svešinieka mirstīgās atliekas. Likumsargi stāsta, ka, aptaujājot kafejnīcas darbinieces, noskaidrojās, ka vīrietim patiešām neviens nav uzbrucis un arī aizdomās turamo par slepkavību pagaidām nav. Nozīmētajās ekspertīzēs tiks noskaidrota arī izmantotā šaujamieroča marka, modelis un marķējums.

Policijas rīcībā esošā informācija neliecina par to, ka būtu noticis noziedzīgs nodarījums, taču, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, kā šādos gadījumos ierasts, ir uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 13. nodaļas, tātad par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību.

LA.lv
LA
LA.LV
Latvijā
Aizturot rūdītus dzīvokļu apzadzējus. Policija pastāsta par īpašo “rokrakstu”
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Atklāj, cik daudzi ir laimējuši “Simtgades loterijā”
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VID izplata aicinājumu laimētājiem un paziņo nākamo Čeku loterijas izlozes dienu
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Klīst runas par jauniem projektiem pret Latviju. Saruna ar Dmitriju Savinu, kas dzimis Sibīrijā, bet dzīvo Liepājā
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
Biļetes par 1500 dolāriem, bet redzēt neko nevar – slavenais aktieris Rasels Krovs sašutis par basketbola spēli
1 stunda
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Islandē piemin zudušo ledāju 1
3 stundas