Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
12. novembris, 2015
Drukāt

Zolitūdes traģēdijā bojā gājušās māte liedz rakstīt par meitu atmiņu grāmatā, jo to finansējusi “Maxima”

Foto-LETAFoto-LETA

Zolitūdes traģēdijā bojā gājušās meitenes Elgas māte nolēmusi nedalīties ar atmiņu stāstu grāmatā “Neaizmirsti Zolitūdi” par traģēdijā bojā gājušajiem, jo grāmatas izdošanā finansiāli piedalījusies “Maxima”, šovakar vēsta Latvijas Televīzija.

Bojā gājušās meitenes mamma uzskata, ka “”Maxima” ir tiešā cilvēku slepkava”, jo tieši uzņēmums ir vainīgs pie tā, ka cilvēki netika evakuēti no veikala, līdz ar to viņai nav pieņemami, ka viņas meitas piemiņa tiktu finansēta no “Maxima” puses.

Biedrības “Zolitūde 21.11.” vadītāja Regīna Ločmele-Luņova norādīja, ka grāmatas tehniskās izmaksas bijušas 20 000 eiro un ar cilvēku ziedojumiem nav pieticis. “Maxima” grāmatas izdošanai piešķīrusi ziedojumu 6000 eiro apmērā.

“Maxima” uzskatīja, ka naudas līdzekļu piešķiršana bija nepieciešama, norādīja uzņēmuma pārstāvis Jānis Beseris, piebilstot, ka “Maxima” nav publiski centusies norādīt, ka šādi līdzekļi tika piešķirti, un ka ar to uzņēmums nav lielījies. Beseris skaidroja, ka šajā piemiņas grāmatā būs atspoguļoti arī veikala darbinieku stāsti.

2013.gada 21.novembrī, iebrūkot lielveikalam “Maxima” Zolitūdē, dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+