Rīga
Sabiedrība

Zolitūdes traģēdijā cietušā bērna veselības stāvoklis uzlabojas; slimnīcā ārstējas arī viņa mamma 16


u.
u.
Foto-LETA

Zolitūdes traģēdijā cietušā bērna veselības stāvoklis pakāpeniski uzlabojas, aģentūrai LETA pastāstīja Bērnu slimnīcas pārstāve Romēna Namniece.

Viņa norādīja, ka piecgadīgajam puisītim vēl vismaz nedēļu būs jāpaliek slimnīcā. “Bērnam ir smadzeņu satricinājums. Šajā gadījumā galvenais ir miers,” sacīja speciāliste.

Viņa zināja teikt, ka negadījumā ir cietusi arī bērna mamma, kura patlaban ārstējas Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā, un piebilda, ka tieši tāpēc bērnam būtu labāk palikt ārstēties slimnīcā, kur viņš saņem arī psiholoģisku palīdzību.

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca par saviem Zolitūdes traģēdijā cietušajiem pacientiem sola informēt šodien pēcpusdienā, tomēr pēdējā informācija liecina, ka slimnīcā atrodas divi pacienti, kuru stāvoklis ir stabils, un viņiem pamatā ir dažāda veida roku un kāju lūzumi, saspiedumi.

Kā ziņots, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala “Maxima” griestiem, Zolitūdē bojā gāja vismaz 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guvuši smagus savainojumus. Dzīvību zaudēja arī trīs ugunsdzēsēji.

Kopumā slimnīcās bija vērsušies 39 cilvēki, no tiem 29 pacientus slimnīcās nogādāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, bet desmit pēc palīdzības vērsās paši.

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

Saistītie raksti
LA.lv