Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
23. novembris, 2013
Drukāt

Diennakts laikā Zolitūdes traģēdijā cietušo atbalstam saziedoti 150 000 latu (5)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Aptuveni diennakts laikā portāla “Ziedot.lv” uzsāktajā līdzekļu vākšanas akcijā Zolitūdes traģēdijā cietušo atbalstam saziedoti jau 150 00 latu.

Portāls akciju uzsāka piektdien – nākamajā dienā pēc traģēdijas lielveikalā “Maxima”. Līdz pusnaktij nelaimē cietušo ļaužu atbalstam bija ziedoti 79 673,08 lati, bet sestdien līdz plkst.11 bija saziedoti jau 150 747,66 lati, liecina portālā “Ziedot.lv” pieejamā informācija.

Par saziedoto naudu tiks sniegta sociālā un medicīniskā palīdzība, kad tāda būs nepieciešama. “Mēs būsim gatavi palīdzēt, kad cietušajiem tas būs nepieciešams,” atzīmēja akcijas rīkotāji.

Ziedot iespējams, zvanot arī uz labdarības tālruni 90006385 (ziedojums 1 lats).

Jau vēstīts, ka bojāgājušo skaits pēc jumta konstrukciju nobrukšanas lielveikalā “Maxima” pārsniedzis pussimtu. Bez viena vecāka palikuši 16 bērni, bet bez abiem – trīs bērni.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Trāpīts desmitniekā !

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+