Mobilā versija
Brīdinājums -2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
20. novembris, 2014
Drukāt

Zolitūdes traģēdijas gadadienā Rīgā pacels valsts karogus sēru noformējumā (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Pieminot pirms gada Zolitūdē notikušo traģēdiju, tās gadadienā piektdien, 21. novembrī, Rīgā tiks pacelti valsts karogi sēru noformējumā, informē Rīgas domē.

Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs izdevis rīkojumu, ka valsts karogs sēru noformējumā jāpaceļ pie Rīgas domes, tās struktūrvienību un tai pakļauto izpildinstitūciju, iestāžu, uzņēmumu, uzņēmējsabiedrību ēkām, kā arī pie pašvaldībai piederošiem dzīvojamiem namiem.

Rīgas pašvaldība aicina arī citas juridiskās un fiziskās personas 21. novembrī pacelt Latvijas valsts karogu sēru noformējumā pie to īpašumā esošajām ēkām.

Jau vēstīts, ka pērn 21. novembrī Zolitūdē, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas ir galējs cinisms, kas tagad tiek demonstrēts ceļot tieši iepretī traģēdijas vietai tādu pašu lielveikalu, kā sabrukušais. Lielveikalu tīklu degradējošo lomu ekonomikā ir spiesti atzīt paši to izgudrotāji:” Комиссия министерства финансов Израиля рекомендовала ограничить число супермаркетов и магазинов, относящихся к ведущим торговым сетям, в черте крупных городов страны.”
    Bet Latvijā valdībai ir vienalga, ka tiek monopolizēta mazumtirdzniecība, vienalga pat tas, ka šie lielveikalu tīkli nepieder vietējiem, bet gan ārzemniekiem, kas nozīmē, ka visa milzīgā, supervieglā un valstij nekādu labumu nenesošā peļņa aizies no Latvijas. Kārtējā lielveikala vietā bija jāuzceļ labs tirgus, pēc kā ir tā noilgojušies iedzīvotāji.

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+