×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
23. novembris, 2013
Drukāt

Zolitūdes traģēdijas vietā savus tuviniekus vēl gaida četri cilvēki (2)

maxima75

Patlaban traģēdijas vietā Zolitūdē savus lielveikala drupās iesprostotos tuviniekus gaida četri cilvēki, Latvijas Televīzijas ziņu speciālizlaidumā atzina Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis.

Tas liecina, ka veikala drupās, visticamāk, tiks atrasti vēl daži cilvēki. Turklāt policijā ir saņemti kopumā desmit iesniegumi par bezvēsts pazudušiem cilvēkiem, kuri negadījuma brīdī varētu būt atradušies lielveikalā, klāstīja Ķuzis.

No līdz šim atrastajiem 52 bojāgājušajiem nav atpazīti divi upuri – sievietes, vēsta LETA.

VP priekšnieks atzina, ka joprojām policijas pamatversija, kas varēja izraisīt traģēdiju,  ir iespējamie pārkāpumi būvniecības procesā. Ir trīs apakšversijas – pārkāpumi pieļauti projekta izstrādē, būvniecības laikā vai arī zaļā jumta izbūves laikā pārslogotas jumta konstrukcijas.

Jau vēstīts, ceturtdien vakarā Rīgā sabruka lielveikals “Maxima”, kas atrodas Zolitūdē, Priedaines ielā. Vispirms ēkai iebruka jumts, bet pēc tam sagruva arī siena. Traģēdijā gāja bojā un ievainoti vairāk nekā pussimts cilvēku. Trīs no bojāgājušajiem bija ugunsdzēsēji glābēji, kuri pildīja dienesta pienākumus.

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas. Iepriekš traģiskākais negadījums notika 2007.gada 23.februārī, kad ugunsgrēkā pansionātā “Reģi”, ko izraisīja īssavienojums elektroinstalācijā, gāja bojā 26 pansionāta klienti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Mēs zinām cilvēka vārdu, kurš atbildīgs par Rīgas būvvaldi un TRAĢĒDIJU. Biedrs UŠAKOVS. Viņam jāatkāpjas! Apsveicam Ušakova, Amerika, Šlesera Kungi! Bizness „rulē”, varēs Otkatu dabūt arī no Memoriāla, ko būvēs Traģēdijas vietā! Cik noprotu Būvvalde pārprofilēta par galveno cīnītāju „Pret Valsts Valodas likuma izpildi Rīgā”. Cieti! Lieliski!

  2. TV – ne-viens ne-pa- jau-tā:”Amerik! 20 % = 52 dvēseļu vērti?”
    TĀDI – ar Klusētāju Atvēli – Dvēs’les Pļauj!

Draugiem Facebook Twitter Google+