Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
8. jūlijs, 2013
Drukāt

Zoodārzam piešķir finansējumu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas dome vienojusies zoodārzam atvēlēt 163,2 tūkstošus latu, norādot, ka zoodārzs ir nacionālas nozīmes objekts, kas pilda arī vides izglītības funkcijas, līdz ar to tas būtu jāatbalsta arī valstij.

 

Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza pieprasījumu vēl vērtēs domes finanšu speciālisti, bet galīgais lēmums par papildu dotācijas piešķiršanu zooloģiskajam dārzam jāpieņem Rīgas domei. Zoodārzs aprēķinājis, ka kopš 2009. gada tā izdevumi palielinājušies par 256 tūkstošiem latu. Minimālā summa, lai nodrošinātu tālāku darbību, būtu vismaz papildu 38 tūkstoši latu. Lielāko daļu jeb 55,2% Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza budžeta veido pašu ieņēmumi no ieejas biļetēm un saimnieciskās darbības, 35,8% ir Rīgas domes dotācija, bet 9% – valsts dotācija.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.0
Alūksne +4.4
Daugavpils +2.6
Saldus +3
Liepāja +5.8
Jelgava +3
Ventspils +4.5
Limbaži +3
Madona +2
Rēzekne +3
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+