×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
25. aprīlis, 2017
Drukāt

Žorža Siksnas un viņa skolnieces mīlasstāsts (1)

Foto - Valts KleinsFoto - Valts Kleins

Žoržs Siksna

Kā atklāj žurnāls “Privātā Dzīve”, populārais latviešu estrādes dziedātājs Žoržs Siksna (59) un diplomētā angļu filoloģe, tagad arī Žorža skatuves partnere Anna Zaiceva (38) pirmoreiz satikušies, kad viņa, būdama skolniece, piedalījusies konkursā “Future Stars”, kura žūrijā bijis populārais dziedātājs. Lai gan Žoržs Siksna nav bijis viņas bērnības elks, tieši pie viņa pēcāk Anna sākusi apgūt dziedāšanu un šobrīd var lepoties ar labu altu.

Anna latviešu valodu iemācījusies vēlu, jo no Baltkrievijas uz Latviju kopā ar vecākiem pārcēlusies jau skolas laikā un, iepazīstoties ar Žoržu Siksnu nav zinājusi, ka viņš Latvijā ir ļoti populārs mākslinieks. Šobrīd abi kopā dzīvo jau gandrīz četrus gadus, lai gan sākotnēji tas licies kaut kas neiespējams, jo baidījusi gadu starpība.

Pārbaudījumu abu attiecības izturējušas pirms sešiem gadiem, kad pēc uzstāšanas Amerikā Ņujorkas latviešiem mājupceļā Žoržam lidmašīnā kļuvis slikti un bijis jāpaliek Amsterdamas slimnīcā. Situācija bijusi ļoti nopietna – vienlaicīgs insults un infarkts. Šobrīd dziedātājs cenšas ēst veselīgi un maltītēs attiecies no sāls un cukura. Ikdienā abi kopā dodas garās pastaigās. Brīvajos brīžos abi labprāt dodas uz Tērveti, kur dziedātājs no mammas mantojis māju. Tur beidzot var ļauties makšķerēšanas kaislībai.

Par savu dzīvesbiedri Žoržs saka, ka viņš augsti novērtē Annas spēju visu sasniegt ar darbu. Arī pacietību un mieru. Par kāzām gan abi pagaidām nedomājot, jo tas brīdis pienākšot pats.

Foto - Facebook.comFoto - Facebook.com

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+