×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
5. janvāris, 2012
Drukāt

ZRP izpilddirektors meklēs talantus


Foto - LETAFoto - LETA

No janvāra vidus Zatlera Reformu partijas (ZRP) izpilddirektora pienākumus sāks pildīt Ivo Valdovskis, kurš līdz šim strādājis reklāmas un mārketinga jomā. 


 

“Man bija divi aspekti – profesionālais un personiskais,” reklāmists I. Valdovskis atbildēja uz jautājumu, kas viņam licis izšķirties par karjeras maiņu. No profesionālā viedokļa partijas izpilddirektora pienākumi būšot liels izaicinājums, jo ZRP strauji izaugusi līdz lielai politiskai organizācijai, kas veiksmīgi startējusi parlamenta vēlēšanās, bet vēl esot jāiegulda daudz darba, lai tā pilnvērtīgi darbotos. “Viena lieta ir uzņemt vairāk nekā 2000 cilvēkus, bet pavisam cita – pārvērst šo organizāciju par mehānismu, kur šie cilvēki varētu realizēt savas idejas,” paskaidroja jaunais izpilddirektors, atgādinot sešu deputātu atšķelšanos valdības veidošanas laikā. Vēl viens viņa pienākums būšot “talantu piesaiste partijai”, lai tie spējīgie cilvēki, kas vēlas un spēj darboties, pievienotos partijai un nepaliktu nepamanīti.

Jaunais izpilddirektors ir partijas biedrs jau kopš dibināšanas brīža. I. Valdovskis dzimis 1974. gadā un studējis uzņēmējdarbības vadību Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Pēdējos 15 gadus strādājis reklāmas jomā – tādās aģentūrās kā “Balta Komunikācijas”, “Domino BBDO” un “TBWALatvija”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+