Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
19. janvāris, 2016
Drukāt

Z/S “Kliģēni” jaunos tomātus sāk stādīt mēnesi agrāk (6)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lielākais tomātu un gurķu audzētājs Vidzemē, Z/S “Kliģeni”, uzsācis jauno tomātu stādīšanu. Paredzams, ka pirmā raža jau tiks ievākta marta beigās, informē audzētāji.

Tomātu stādīšanu Z/S “Kliģeni” sākusi mēnesi agrāk nekā citus gadus. Izvēlētas pircēju iecienītās šķirnes; dzeltenie plūmju tomāti un sarkanie lielaugļu tomāti. Kopumā iestādīts pus hektārs, savukārt vēl 2,5 hektārus paredzēts stādīt kā ierasts februārī. Pērn uzņēmums strādājis ar 1,8 miljonu eiro lielu apgrozījumu, un tam izdevies paplašināt tirgus daļu Latvijā, piedāvājot dabīgi audzētus tomātus un gurķus.

“Lēmums stādīt tomātus par mēnesi agrāk saistīts ar produkta veiksmīgo realizāciju pagājušajā sezonā – interese no patērētājiem par vietējo tomātu bija pietiekami augsta. Šogad plānojam palielināt ražas apjomu par 5 procentiem, kā arī nodrošināt garāku audzēšanas sezonu,” saka saimniecības vadītājs Aleksandrs Raubiško.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Un tās daudzās trubinas ir laistama ūdens padeve

  2. Tā pasaulē audzē labas kvalitātes tomātus, visas minerālvielu devas ir ļoti kontrolētas. Strādāju tādā siltumnīcā jau ļoti ilgi, ķīmijas tur ir maz, jo ziedus apputeksne bites, bet tie kukaiņi ķīmiju necieš.

  3. Tur no dabīguma nav ne smakas,,,,ķīmija un vēlreiz ķīmija……

  4. “Dabīgs” tomāts, kurš audzēšanas procesā neko dabīgu nav redzējis! 😀

  5. Trubiņa pie trubiņas, ķīmija vien – ražots Latvijā, veselīgs…

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+