×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
9. decembris, 2014
Drukāt

Žūrija sāk “Zelta Mikrofons 2014” iesniegto ierakstu vērtēšanu

Foto - LetaFoto - Leta

SIA "Mikrofona ieraksti" valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve.

Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” žūrija sākusi ierakstu vērtēšanu. 3. decembrī notika pirmā žūrijas tikšanās – ierakstu dalīšana pa žanriem. To veica īpaši izveidota komisija, kurā piedalījās 14 no 50 “Zelta Mikrofons 2014” žūrijas dalībniekiem. Piecu stundu garumā žūrija klausījās iesniegtos ierakstus, diskutēja, līdz tie visi tika sadalīti pa žanriem.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” šogad tiks pasniegta 19. reizi un jau trešo gadu sadarbībā ar ģenerālsponsoru SMSCredit.lv. Uz “Zelta Mikrofona” balvu pretendē 94 albumi, 29 debitanti, 10 koncertieraksti, 46 klipi un 55 dziesmas. Šogad “Zelta Mikrofona” balva tiks pasniegta 20 kategorijās – tajā skaitā jau tradicionālās – labākās dziesmas, debijas, videoklipa, koncertieraksta balvas, kā arī balva par mūža ieguldījumu. Pēc biedrības LaIPA apkopotajiem datiem par 2014. gadā radiostacijās atskaņotajām dziesmām, tiks noteikts gada radiohits. Bet klāt nākusi arī jauna kategorija – labākais indie albums, uz kura titulu pretendē 6 albumi, tajā skaitā “Instrumenti”, Goran Gora, “Carnival Youth” un citi. Pagājušā gada saņemto “Zelta Mikrofona” balvu līderis Dons arī šogad startē ar 3 dziesmām, 2 klipiem, albumu un koncertierakstu. Lielākā konkurence, kā ierasts, ir kategorijā Labākā dziesma, Labākais videoklips un Labākā debija. Bet no albumiem lielākā konkurence ir kategorijā Labākais metāla un rock albums, kā arī Labākais pop albums.

Visus iesniegtos ierakstus un to dalījumu kategorijās var apskatīt “Zelta Mikrofona” mājaslapā: http://zeltamikrofons.lv/iesniegsana , bet klausīties iesniegtās dziesmas, apskatīt videoklipus un iepazīt pretendentus uz balvu var Skaties.lv Zelta Mikrofons 2014 platformā: http://skaties.lv/zelta-mikrofons/

Balvu pasniegšanas ceremonija, pateicoties Kultūras ministrijas atbalstam, šogad notiks Latvijas Nacionālajā operā, 24. februārī. Ceremoniju tiešraidē varēs vērot Kanālā 2 un Tvplay, kā arī translācijā LNT.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+