Apbrīno

Žūrijas pārstāvis Roga: šogad “Supernovā” starp dziesmām nav izteiktu līderu kā pērn0

Foto – Leta

Latvijas Televīzijā (LTV) svētdien tiks paziņoti konkursa “Supernova” dalībnieki, kura uzvarētājs Latviju pārstāvēs Eirovīzijā, žūrijas pārstāvis Kaspars Roga komentē, ka šogad starp dziesmām nav izteiktu līderu, aģentūra BNS uzzināja LTV.

“Šogad starp dziesmām nav izteiktu līderu, kā tas bija pagājušogad. Visi dalībnieki ir līdzīgās pozīcijās, un ļoti daudz būs atkarīgs galvenokārt no viņu uzstāšanās tiešraidēs. Tagad tas būs lielāks izaicinājums – pārliecināt žūriju un skatītājus,” saka Roga.

Par ceļazīmi uz Eirovīziju sacentīsies 20 izpildītāji. Tos atklās raidījumā svētdien, 31. janvārī, pulksten 21.25.

Konkursa producente Ilze Jansone uzsver, ka viens no galvenajiem vērtēšanas kritērijiem atlasē bija izpildītāju līdzšinējie sasniegumi un darbaspējas. “Konkursa misija ir atrast hītu ar starptautisku potenciālu un izpildītāju, kuram uzvara “Supernovā” un Latvijas pārstāvēšana Eirovīzijā ir nevis pašmērķis, bet daļa no viņa pasaules iekarošanas plāna,” pauž producente.

Kopumā žūrija izvērtēja 88 izpildītāju iesniegtos pieteikumus, 31 dalībnieks tika uzaicināts uz noklausīšanos klātienē. No tiem tika izvēlēti 20 labākie, kas 7.februārī uzsāks cīņu par uzvaru konkursā. Lai viņi varētu netraucēti gatavoties konkursam un aizkulišu darbs noritētu produktīvāk, līdz šim 20 konkursantu vārdi tika turēti noslēpumā.

LTV1 tiešraidēs 7., 14., 21. un 28. februārī pulksten 21.25 dalībnieki kāps uz konkursa “Supernova” skatuves, kur sacentīsies par žūrijas un skatītāju simpātijām. Tiešraidēs žūrijas sastāvā būs Guntars Račs, Kaspars Roga, Ieva Kerēvica un Intars Busulis. Tiešraižu vadītāji, tāpat kā konkursa pirmajā sezonā, būs Toms Grēviņš un Ketija Šēnberga.

“Supernovas” uzvarētāja Aminata ar dziesmu “Love Injected” pērn Eirovīzijā, kas notika Austrijā, ieguva sesto vietu.

Jauna pieeja Latvijas pārstāvja noteikšanai tika meklēta pēc tam, kad vairākus gadus Latvijai neizdevās iekļūt starptautiskā dziesmu konkursa finālā.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Gads, kopš Valters vairs nav ar mums: mūziķis Kārlis Būmeisters publicējis aizskustinošu atvadu vēstuli, ko veltījis savam draugam
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova “Caur ērkšķiem uz…” dalībnieces sakaujas – kautiņu nākas šķirt pat filmēšanas komandai
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: princis Harijs svinīgā ceremonijā nespēj turēt asaras, runājot par smagi slimiem bērniem
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām 7 gadu laikā attīstībai sola gandrīz divus miljardus eiro 1
1 stunda
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
FOTO. Sestdienas rītā Āgenskalnā dedzis mikroautobuss
8 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Čīles galvaspilsētā izsludina ārkārtas stāvokli
18 minūtes